Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Rembud
Adres dewelopera:

45-129 Opole, Kępska 18

Dostępne lokalizacje:

Opole

O deweloperze

Jesteśmy firmą o charakterze lokalnym, która powstała w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Od ponad 20 lat realizujemy inwestycje mieszkaniowe uczestnicząc przy tym w rozwoju naszego miasta i kształtowaniu jego nowego krajobrazu – zatem możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i pokaźnym dorobkiem budowlanym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, budujemy lokale mieszkalne przede wszystkim funkcjonalne, wygodne i ponadczasowe.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Imperial Apartamenty

Adres:

46-020 Opole, Stawowa 59

Opis inwestycji:

Imperial Apartamenty to nowa inwestycja firmy Rembud, która powstaje w Opolu-Szczepanowicach. To bardzo kameralna dzielnica, w której nie znajdziemy wieżowców ani obiektów przemysłowych. Dominuje tutaj niska zabudowa – złożona w znacznej części z domów jednorodzinnych – oraz zieleń drzew i trawników. Co ważne, ta zlokalizowana w niewielkiej odległości od centrum dzielnica mieści w sobie wszystko, co potrzebne do życia. Różnorodność lokali mieszkaniowych pozwala wybrać odpowiedni metraż dla swoich potrzeb, bo powierzchnie rozpoczynają się już od 25 m kw, a największe przekraczają 100 m kw. Firma Rembud zadbała również o wysoki standard deweloperski oraz duże obszary zieleni wokół budynków, które uprzyjemnią pobyt na terenie całego osiedla.

Apartamenty Awangarda

Adres:

46-020 Opole, Tarnopolska

Opis inwestycji:

Apartamenty Awangarda, to kolejna inwestycja firmy REMBUD. W jej skład wejdą cztery budynki mieszkalne o łącznej liczbie mieszkań 150. Do każdego lokalu mieszkalnego będzie przypisane miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska, a na terenie osiedla rozlokowane zostaną zewnętrze miejsca parkingowe.
W czterokondygnacyjnych budynkach, znajdować się będą lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do 80 m2 i funkcjonalnych rozkładach, które zapewnią duży komfort użytkowania. Układ apartamentów komponowany jest również w taki sposób, aby można było łączyć je w większe lokale.
Każdy z apartamentów posiada własny balkon lub taras, a właściciele mieszkań na parterze otrzymają do dyspozycji własne ogródki.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość