Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
PEIRA
Adres dewelopera:

94-203 Łódź, Srebrzyńska 40

Dostępne lokalizacje:

Łódź

O deweloperze

Jesteśmy łódzką firmą deweloperską budującą w Łodzi. Planując inwestycje koncentrujemy się na perspektywie długoterminowej. Dbamy, aby nasze budynki były dopasowane do struktury osiedli, zachowując jednocześnie swój styl i indywidualizm. Wybieramy miejsca przyjazne zamieszkaniu – bliskość centrum miasta w połączeniu z zielonym otoczeniem. Klienci cenią nas za jakość i optymalne rozwiązania.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Oskar

Adres:

94-409 Łódź, Rąbieńska 33

Opis inwestycji:

Osiedle Oskar to inwestycja deweloperska z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Składa się z 2 budynków wielorodzinnych z 91 mieszkaniami 2, 3, i 4 pokojowymi o pow. od 31 do 82 m2. Na terenie inwestycji znajduje się leśna dąbrówka z zachowanym starodrzewem, urządzonymi alejkami i placem zabaw dla dzieci. Osiedle jest ogrodzone z wybudowanym monitoringiem. „Osiedle Oskar” położone jest po Poleskiej stronie osiedla Teofilów. Jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura potrzebna do wygodnego życia: sklepy, placówki oświatowe i kulturalne oraz parki: im. Żeromskiego, Park Kielecki i pływalnia miejska Wodny Raj. To idealne miejsce, zarówno dla tych, dla których nabywają pierwsze własne mieszkanie, jak i dla rodzin ze zwiększającymi się potrzebami lokalowymi.

Srebrzyńska Park II

Adres:

94-203 Łódź, Srebrzyńska 40

Opis inwestycji:

SREBRZYŃSKA PARK 2 to realizowany w trzeciej kolejności etap inwestycji mieszkaniowej przy Parku Zdrowie. W dwóch budynkach z wewnętrznym patio znajdzie się 171 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 35 m2 do 112 m2. Do wyboru są lokale od 2 pokojowych do 5 pokojowych. Na terenie inwestycji powstaje miejsce odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci. Na parterze zaprojektowano ogródki indywidualne, ścieżki spacerowe z oświetleniem, chodniki, ławki. Wspólne tereny zostaną zagospodarowane zielenią. SREBRZYŃSKA PARK 2 znajduje się w dzielnicy Polesie na osiedlu Zdrowie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Józefa Piłsudskiego. To idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, zabawy z dziećmi. Mieszkańcy będą mogli korzystać z atrakcji pobliskich obiektów rekreacyjnych: ogrodu zoologicznego, ogrodu botanicznego, aquaparku oraz hali sportowo-widowiskową Atlas Arena. Ponadto budynki oddalone są zaledwie o 3,9 km od centrum miasta.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość