Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
PEIRA
Adres dewelopera:

94-203 Łódź, Srebrzyńska 40

Dostępne lokalizacje:

Łódź

O deweloperze

Jesteśmy łódzką firmą deweloperską budującą w Łodzi. Planując inwestycje koncentrujemy się na perspektywie długoterminowej. Dbamy, aby nasze budynki były dopasowane do struktury osiedli, zachowując jednocześnie swój styl i indywidualizm. Wybieramy miejsca przyjazne zamieszkaniu – bliskość centrum miasta w połączeniu z zielonym otoczeniem. Klienci cenią nas za jakość i optymalne rozwiązania.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Oskar

Adres:

94-409 Łódź, Rąbieńska 33

Opis inwestycji:

Osiedle Oskar to inwestycja deweloperska z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Składa się z 2 budynków wielorodzinnych z 91 mieszkaniami 2, 3, i 4 pokojowymi o pow. od 31 do 82 m2. Na terenie inwestycji znajduje się leśna dąbrówka z zachowanym starodrzewem, urządzonymi alejkami i placem zabaw dla dzieci. Osiedle jest ogrodzone z wybudowanym monitoringiem. „Osiedle Oskar” położone jest po Poleskiej stronie osiedla Teofilów. Jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura potrzebna do wygodnego życia: sklepy, placówki oświatowe i kulturalne oraz parki: im. Żeromskiego, Park Kielecki i pływalnia miejska Wodny Raj. To idealne miejsce, zarówno dla tych, dla których nabywają pierwsze własne mieszkanie, jak i dla rodzin ze zwiększającymi się potrzebami lokalowymi.

Srebrzyńska Park II

Adres:

94-203 Łódź, Srebrzyńska 40

Opis inwestycji:

SREBRZYŃSKA PARK 2 to realizowany w trzeciej kolejności etap inwestycji mieszkaniowej przy Parku Zdrowie. W dwóch budynkach z wewnętrznym patio znajdzie się 171 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 35 m2 do 112 m2. Do wyboru są lokale od 2 pokojowych do 5 pokojowych. Na terenie inwestycji powstaje miejsce odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci. Na parterze zaprojektowano ogródki indywidualne, ścieżki spacerowe z oświetleniem, chodniki, ławki. Wspólne tereny zostaną zagospodarowane zielenią. SREBRZYŃSKA PARK 2 znajduje się w dzielnicy Polesie na osiedlu Zdrowie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Józefa Piłsudskiego. To idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, zabawy z dziećmi. Mieszkańcy będą mogli korzystać z atrakcji pobliskich obiektów rekreacyjnych: ogrodu zoologicznego, ogrodu botanicznego, aquaparku oraz hali sportowo-widowiskową Atlas Arena. Ponadto budynki oddalone są zaledwie o 3,9 km od centrum miasta.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość