Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Necon Deweloper
Adres dewelopera:

80-180 Gdańsk, ul. Tenisowa 76

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk, Tczew

O deweloperze

Firma NECON Deweloper działa na pomorskim rynku od 2016 roku. Inicjatorami jej powstania są osoby od ponad 20 lat obecne w branży budowlanej pod szyldem NECON. Necon Deweloper zaangażował do współpracy doświadczony zespół profesjonalistów, co gwarantuje prowadzenie działalności deweloperskiej na najwyższym poziomie. Zatrudnione osoby realizują przedsięwzięcia deweloperskie od ponad 15 lat. Czas ten zaowocował kompleksowym przeprowadzeniem inwestycji mieszkaniowych- od pracy nad koncepcją projektową, przez nadzór nad budową, do wydania klientom mieszkań (m.in. na znanym osiedlu Cztery Pory Roku).

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Młode Stanisławie

Adres:

83-112 Stanisławie, Stanisławie

Opis inwestycji:

Inwestycja Młode Stanisławie to kameralne budynki wielorodzinne jakie powstają w Stanisławiu blisko Tczewa. Osiedle dające mieszkańcom ciszę i spokój, jednocześnie udostępniając wszystkie potrzebne udogodnienia dużych miast. Bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych oraz trwające inwestycje w Stanisławiu stanowią zachętę do osiedlania się w tej okolicy. Powstaje tutaj 16 budynków trzykondygnacyjnych, składających się z 9 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni (od 35m2 do 84m2). Dla mieszkańców będą dostępne miejsca postojowe na terenie oraz w podziemnych halach garażowych.

Kielnieńska 33

Adres:

80-299 Gdańsk Osowa, Kielnieńska 33

Opis inwestycji:

Inwestycja Kielnieńska 33 zlokalizowana jest na granicy Gdańska i Gdyni w okolicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Budynek składa się z dziewięciu mieszkań oraz lokalu usługowego. W aktualnej ofercie posiadamy mieszkania 3 pokojowe o powierzchni od 51m2 do 58m2, każdy wyposażony w duży balkon. Uzupełnieniem oferty jest komórka lokatorska i miejsce postojowe zewnętrzne. Dogodna komunikacja ułatwia wygodne korzystanie z pobliskiego centrum handlowego, salonu meblowego jak i szeregu innych usług.

Osiedle Kasztanowe

Adres:

80-180 Borkowo, Kasztanowa 7

Opis inwestycji:

Osiedle Kasztanowe to kameralna inwestycja w pięknej, zacisznej okolicy. Trzy nowoczesne budynki, wyróżniające się eleganckim stylem, znajdują się w bezpiecznej odległości od wielkomiejskiego zgiełku, a w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą, sprawiają, że jest to miejsce idealne do zamieszkania. W pobliżu nie brakuje sklepów, punktów usługowych oraz placówek edukacyjnych, dlatego dobrze będą się tu czuły rodziny z dziećmi.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość