Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
INKOM
Adres dewelopera:

51-503 Wrocław, Chałupnicza 55

Dostępne lokalizacje:

Wrocław i okolice

O deweloperze

Od 1997 roku budujemy we Wrocławiu i okolicach. Jesteśmy lokalnym deweloperem o ugruntowanej pozycji. Wyróżnia nas dostępność i otwartość. Znamy swoich mieszkańców. Naszą ambicją jest udział w rozwoju regionu. Szanujemy przyzwyczajenia ludzi i wymagania przyrody. Doradcy INKOM zapewniają wsparcie we wszystkich kwestiach, które pojawiają się w trakcie wyboru i zakupu mieszkania. W ramach jednego spotkania można poznać ofertę, zgłębić wiedzę na temat finansowania oraz dowiedzieć się jak najlepiej wykończyć i zaaranżować wybrane lokum. Opcja bezpłatnej rezerwacji pozwala spokojnie podjąć ostateczną decyzję. Na etapie negocjacji otwarty jest również wariant zmian w umowie, ważne by znaleźć rozwiązanie korzystne dla wszystkich stron.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Topole

Adres:

50-001 Wrocław, Żmudzka

Opis inwestycji:

Inwestycja Topole powstaje na Psim Polu przy ulicy Żmudzkiej, w cichym, przyjaznym otoczeniu. Kameralny budynek obejmuje 47 mieszkań, na parterze są tarasy, na wyższych kondygnacjach balkony. Sąsiedztwo inwestycji oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Budynek przy ulicy Żmudzkiej składa się z pięciu kondygnacji mieszkalnych. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż usytuowany na poziomie „-1” oraz komórki lokatorskie. Klatki schodowe wyposażono w nowoczesne, cichobieżne windy ze specjalnym systemem bezpieczeństwa. Architektura budynku jest prosta, brak zbędnych elementów dekoracyjnych czyni ją klasyczną i ponadczasową. Do każdego z mieszkań w inwestycji TOPOLE oddzielnie można dokupić ogródek. Na działce położonej 50 metrów od budynku wydzieliliśmy 18 parceli o powierzchni 40,77 m² i jedną 59,26 m². To doskonałe miejsce na popołudniowy relaks i weekendowe spotkania przy grillu.

Domowo

Adres:

55-220 Miłoszyce, Wrocławska,

Opis inwestycji:

Domowo to osiedle domów jednorodzinnych usytuowane na działce, która sąsiaduje bezpośrednio z lasem w podwrocławskich Miłoszycach. Propozycja skierowana jest do osób, które chcą żyć powoli, w bliskim kontakcie z przyrodą.
Funkcjonale domy na dużych działkach zapewniają prywatną przestrzeń. Na każdej z wydzielonych działek można wybudować dom o powierzchni 109,28 m², 131,44 m² lub 149,72 m². O wielkości, wyglądzie i wyposażeniu budynków decydują sami mieszkańcy. Choć każdy dom może być inny, powstaje miejsce spójne pod względem architektonicznym. Domy budowane są zgodnie z indywidualną konfiguracją Klienta. Przygotowaliśmy w tym celu specjalne narzędzie. Korzystając z konfiguratora najpierw można wybrać wielkość budynku i działkę, następnie ustala się kolorystykę elewacji i wszystkie elementy wyposażenia. Odpowiadamy w ten sposób na osobiste potrzeby związane z użytkowaniem i estetyką domu. Dodatkowo wybudujemy także niewielkie bliźniaki 74 m2. Każdy z domów będzie miał zapewniony dostęp do sieci światłowodowej.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość