Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Henniger Investment
Adres dewelopera:

31-351 Kraków, Katowicka 41

Dostępne lokalizacje:

Kraków

O deweloperze

Henniger Investment Spółka Akcyjna jest firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem, posiadającą ponad 30 lat doświadczenia zdobywanego w kilku branżach. Obecnie Spółka realizuje wielokrotnie nagradzaną inwestycję deweloperską na krakowskich Bronowicach – Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów, a także kameralną inwestycję na Górce Narodowej – Mieszkaj w Mieście – Zacisze Banacha. Spółka realizuje także działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Unikatowym na skalę kraju przykładem jest stworzenie i prowadzenie pierwszego w Polsce klubu osiedlowego K2O, którego celem jest budowanie lokalnej wspólnoty mieszkańców zawiązującej się wraz z rozwojem Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Wizjonerów

Adres:

31-356 Kraków, Wizjonerów 4

Opis inwestycji:

Budujemy nie tylko mieszkania, tworzymy wyjątkowy w skali kraju projekt – osiedle dla pokoleń. Zdecydowaliśmy się stworzyć samowystarczalną część miasta, która będzie idealnym miejscem do życia zarówno za sprawą doskonałej lokalizacji, bogatej infrastruktury usług w obrębie osiedla, jak również dzięki stworzeniu przestrzeni przeznaczonych dla mieszkańców –klubu osiedlowego, terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych z dużą ilością zieleni, małej architektury oraz ciągów pieszych i rowerowych. Obok otwartych przestrzeni miłośnicy odpoczynku na świeżym powietrzu znajdą w naszej ofercie mieszkania z prywatnymi ogródkami na parterze, obszernymi tarasami na wyższych kondygnacjach oraz wygodne, doświetlone loggie i balkony na pozostałych piętrach, które dodają architekturze dynamiki i zapewniają nietuzinkowy wygląd.

Zacisze Banacha

Adres:

31-235 Kraków, Banacha 12-18

Opis inwestycji:

Mieszkaj w Mieście – Zacisze Banacha to kameralna inwestycja w sercu Górki Narodowej, spokojnej i doskonale zlokalizowanej części Krakowa. W jej ramach powstanie zaledwie 108 mieszkań w dwóch budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych (parter oraz 5 pięter) cechujących się ponadczasową architekturą czerpiącą inspiracje z nawiązań do stylu art déco. Zacisze Banacha jest odpowiedzią na oczekiwania osób, którym zależy na lokalizacji mieszkania w północnej części Krakowa, a także na idealnych pod kątem inwestycyjnym metrażach oraz uniwersalnych układach mieszkań przy zachowaniu jakości oferowanej przez markę Mieszkaj w Mieście.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość