Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
DZMT
Adres dewelopera:

31-069 Kraków, Koletek 4/2

Dostępne lokalizacje:

Kraków

O deweloperze

Tworzymy unikalne i funkcjonalne projekty mieszkaniowe, które idealnie dopasowane są do istniejącego otoczenia oraz współczesnego trybu życia jego mieszkańców. Nasze rozwiązania to wyrafinowane, a jednocześnie przystępne projekty, który powstały z myślą o potrzebach wymagających Klientów. Naszym mottem jest perfekcja – do tego dążymy przy każdym projekcie. Wynika ono z naszej pasji do nietuzinkowych i niebagatelnych koncepcji. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań oraz uczymy się po to aby dać naszym Klientom zadowolenie i komfort z życia.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Emaus Yacht

Adres:

30-213 Kraków, Emaus

Opis inwestycji:

Emaus Yacht to nowoczesna inwestycja realizowana na krakowskim Zwierzyńcu – pomiędzy Starym Miastem, a Wolą Justowską, niecały kilometr od krakowskich Błoń. Tworzy ją 19 nowoczesnych i komfortowych apartamentów usytuowanych na czterech kondygnacjach, a także otaczająca budynek zielona przestrzeń, będąca integralną częścią inwestycji i dopełniająca jej charakter. W ofercie posiadamy 19 komfortowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej (od 36 m2 do 210 m2) oraz różnorodnym układzie pomieszczeń. Mieszkania są funkcjonalne, dobrze doświetlone i łatwe do zaaranżowania. Do apartamentów na parterze przynależą samodzielne ogródki, a mieszkańcy. najwyżej położonych lokali cieszyć się będą tarasami zlokalizowanymi na dachu budynku. Mieszkania położone na środkowych kondygnacjach wyposażone są w przestronne balkony/loggie. Dla każdego lokalu przewidzieliśmy miejsce parkingowe w garażu podziemnym lub zewnętrzne miejsce postojowe.

Odlewnicza Apartments

Adres:

30-142 Kraków, Odlewnicza

Opis inwestycji:

Odlewnicza Apartments to kameralna inwestycja realizowana na krakowskiej Krowodrzy. 12 trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej oraz licznych terenów zielonych. W ofercie posiadamy 24 lokale – 12 dwupoziomowych oraz 12 parterowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej (w tym 4 o statusie lokalu usługowego). Mieszkania są funkcjonalne, przestronne i łatwe do zaaranżowania, z dużą ilością przeszkleń. Apartamenty zlokalizowane na parterze uatrakcyjniają samodzielne, prywatne ogródki. Do apartamentów dwupoziomowych, zlokalizowanych na I i II piętrze przylegają po 4 przestronne balkony oraz dodatkowa powierzchnia użytkowa w postaci strychów. Dla każdego lokalu przewidzieliśmy zewnętrzne miejsce zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia mieszkańcom świetne połączenie z centrum miasta oraz bliskość ośrodków akademickich i kulturalnych.

Maciejkowa Apartments

Adres:

30-962 Kraków, Maciejkowa

Opis inwestycji:

Maciejkowa Apartments projekt realizowany przez dewelopera DZMT Maciejkowa, który tworzy unikalne i funkcjonalne projekty mieszkaniowe, które idealnie dopasowane są do istniejącego otoczenia oraz współczesnego trybu życia jego mieszkańców. Nowoczesne apartamenty Maciejkowa Apartments w łąkowej scenerii są kontynuacją pasji DZMT opartą na nieszablonowym dizajnie oraz na praktycznych rozwiązaniach technologicznych. Miejscowy Plan „Łąki Tonie” w najbliższej okolicy jest gwarancją hektarów niezabudowanych terenów zielonych. W ofercie dewelopera można znaleźć apartamenty od 65 m2 do 128 m2. Zastosowano eco rozwiązania :pompy ciepłą, rekuperacje, klimatyzacje, odejścia pod fotowoltaikę, ogrzewanie podłogowe.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość