Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Budlex
Adres dewelopera:

87-100 Toruń, Szosa Lubicka 54

Dostępne lokalizacje:

Toruń, Warszawa, Olsztyn, Bydgoszcz

O deweloperze

Budlex to doświadczenie, wiarygodność i nowoczesność. Budujemy mieszkania w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie i Olsztynie. Stawiamy na solidność, zaufanie klientów, bezpieczeństwo prowadzonych transakcji.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Enklawa

Adres:

85-685 Bydgoszcz, Zaświat 5

Opis inwestycji:

Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj komfort, bezpieczeństwo, skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie.

Panorama

Adres:

10-049 Olsztyn, Pstrowskiego 7a

Opis inwestycji:

Z okien najwyżej położonych mieszkań w „Panoramie” będzie można obserwować rytm miasta bez wychodzenia z domu. Dzięki lokalizacji jest ono u naszych stóp. Osiedle daje również możliwość korzystania ze wszystkich zalet życia w mieście. Okna witrynowe na ostatnich kondygnacjach to też większa ilość naturalnego światła, które dociera do mieszkania. Dzięki niemu wnętrze będzie jasne, ciepłe i przytulne.

Libero

Adres:

10-685 Olsztyn, Barcza 50e

Opis inwestycji:

Libero to nowa inwestycja deweloperska dla osób, które cenią sobie spokój i wygodę osiedla położonego wśród terenów zielonych i niedaleko miejskiej infrastruktury. Nowoczesny projekt i powstała dzięki niemu funkcjonalna przestrzeń zapewnią mieszkańcom komfort i intymność. Nagórki w Olsztynie to rewelacyjna lokalizacja dla mieszkania z uwagi na parkowe otoczenia, a zarazem bliskość placówek edukacyjnych, sklepów oraz węzła komunikacyjnego. Szereg udogodnień takich, jak: duże i eleganckie hole wejściowe z nastrojową muzyką czy samoobsługowa stacja do serwisowania rowerów dla mieszkańców pozwolą czuć się tu swobodnie. Jak w domu.

Gajowa

Adres:

85-087 Bydgoszcz, Gajowa

Opis inwestycji:

Przestrzeń w dobrej formie to wartość, która wybiega daleko w przyszłość i nigdy nie straci na znaczeniu. Dlatego wybór adresu GAJOWA to doskonała decyzja – zarówno w kontekście jakości życia Twoich bliskich, jak i w sensie inwestycyjnym. Bez względu na to, który aspekt jest dla Ciebie ważniejszy – zawsze warto skorzystać z przestrzeni w dobrej formie.

Urzecze

Adres:

85-230 Bydgoszcz, Naruszewicza

Opis inwestycji:

W sercu Bydgoszczy pojawiła się urzekająca przystań. Dosłownie i w przenośni. Tu miasto, rzeka i zieleń spotykają się na wyciągnięcie ręki. Położone bezpośrednio nad Brdą nowe apartamenty zapewniają spokój, wytchnienie i wszelkie udogodnienia ułatwiające życie w mieście. Łącznie z własną przystanią. Jeśli ktoś chce zaszyć się między miasto a rzekę, to tylko tutaj. Będziesz urzeczony.

Vinea

Adres:

87-100 Toruń, Szosa Lubicka 10

Opis inwestycji:

Apartamenty Vinea to ciche mieszkania, których plan uwzględnia jak najlepsze wykorzystanie światła dziennego. Bogactwo przestrzeni w połączeniu z łatwością aranżacji pozwalają na stworzenie przytulnej, osobistej przestrzeni do realizacji życiowych pasji.

Naturia

Adres:

87-100 Toruń, Grassera 4

Opis inwestycji:

Głównym pomysłem na realizację Apartamentów Naturia było stworzenie miejsca, które idealnie wpisze się w piękne leśne otoczenie, tworząc dogodne warunki do życia całej rodzinie. Daje to – czego często szukamy w podróżach poza miasto, daje powód do codziennej radości.

Marynin

Adres:

01-469 Warszawa, Marynin 27

Opis inwestycji:

Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Marynin to inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak i bliskie położenie węzłów komunikacji miejskiej. ektura utrzymana jest w stonowanej, eleganckiej kolorystyce bieli, jasnoszarego i antracytu. Każde mieszkanie posiada balkon, sypialnie z wymiarami pozwalającymi na elastyczne zagospodarowanie przestrzeni i otwarte kuchnie. Dostępne są miejsca garażowe podziemne i naziemne. Oprócz tego w hali garażowej oraz na parterze zlokalizowane zostały komórki lokatorskie. Garaż wyposażony został również w liczne wieszaki na rowery oraz stojaki.

Teren obiektu zabezpieczony jest całodobowym monitoringiem.

Osiedle Marynin to 2 budynki podzielone na 6 kondygnacji naziemnych, w których znajdzie się 161 mieszkań. Przewidzianych zostało 85 lokali 2-pokojowych z aneksem o wielkości poniżej 42 m². Oprócz tego do użytku zostaną również udostępnione 62 apartamenty 3- pokojowe z aneksem kuchennym o metrażu od 53 m² do 73 m² oraz apartamenty 4- pokojowe powyżej 70 m². Wnętrza wykonane zostały w spójności z nowoczesnymi standardami budownictwa, a stolarka okienna w kolorze antracytowym.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość