Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
art.Locum S.A.
Adres dewelopera:

90-447 Łódź, Piotrkowska 173

Dostępne lokalizacje:

Łódź, Poznań, Gdynia, Stegna

O deweloperze

art.Locum S.A. powstała w 2000 roku jako część grupy kapitałowej ówczesnego BRE Banku. W wyniku zmian kapitałowych kilka razy zmieniała nazwę (BRE.locum, mLocum, Archicom Polska), aby od 2021 roku otworzyć kolejny rozdział jako art.Locum S.A.. Do dziś spółka przekazała Klientom ponad 5550 mieszkań w 42 inwestycjach, zrealizowanych w największych miastach Polski. Posiada grunty zapewniające wybudowanie ok. 2500 mieszkań.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

art.TEO

Adres:

91-134 Łódź, Kaczeńcowa

Opis inwestycji:

Chciałbyś mieszkać blisko natury, korzystać z jej uroków jednocześnie nie rezygnując z zalet wynikający z życia w mieście? art.TEO to harmonijne połączenie tych dwóch z pozoru przeciwstawnych potrzeb. Najbliższe sąsiedztwo osiedla stanowią liczne tereny zielone, z których duża część zostanie niebawem przekształcona w ponad 8 ha Park im. Rotmistrza W. Pileckiego. Mieszkanie to przestrzeń, która powinna być bezpieczna, dawać wytchnienie od nauki i pracy oraz wygodę. Mając za sobą ponad 20-letnie doświadczenie wiemy, jak rozplanować mieszkania, aby stały się przyjazną przestrzenią do życia, a jednocześnie zaspokajały różnorodne potrzeby mieszkańców.

Junique I

Adres:

60-166 Poznań, Wieruszowska 12/16

Opis inwestycji:

Osiedle Junique to wiele możliwości i udogodnień. Powstaną specjalne strefy zieleni, miejsca do odpoczynku, przestronne place zabaw dla najmłodszych oraz liczne punkty handlowo – usługowe. Dla wygody przyszłych mieszkańców na terenie osiedla znajdzie się nowoczesne przedszkole oraz sklep wielkopowierzchniowy. Realizację osiedla, na którym zostanie wybudowanych łącznie ponad 1000 mieszkań, podzielono na kilka etapów. W pierwszym z nich powstanie 5 – piętrowy budynek wielorodzinny z 79 mieszkaniami o powierzchni od 33 do 88 mkw, w którym znajdą się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3- i 4 – pokojowe. Do lokali na parterze przynależeć będą ogródki, a do pozostałych – balkony. Znacznym udogodnieniem będzie hala garażowa uzupełniona o zewnętrzne miejsca postojowe na terenie osiedla.

Przylesie Marcelin IIB

Adres:

60-179 Poznań, Jeleniogórska 1/3, 1/3C

Opis inwestycji:

Wybierz „M” z przestronnym balkonem lub dużym tarasem. W ofercie osiedla znajdziesz ustawne lokale 1-, 2-, 3- i 4–pokojowe. Sprawdzone układy mieszkań pozwolą zrealizować wymarzony projekt wnętrza. Własne miejsce w garażu podziemnym umożliwi wygodnie wnieść zakupy do windy, a zimą uniknąć skrobania szyb. Komórka lokatorska pozwoli mieć zawsze pod ręką przetwory, zimową garderobę lub ulubiony zestaw narzędzi. W pobliżu osiedla znajdziesz wszystko co potrzebne do wygodnego życia. W okolicy znajdują się sklepy, dyskont spożywczy, a sprawny dojazd do dwóch dużych centrów handlowych pozwoli wygodnie zrobić całotygodniowe zakupy. Na terenie osiedla znajdują się przedszkole, sklep spożywczy i mięsny, piekarnia, burgerownie i inne lokale usługowe. Sprawne połączenie z centrum pozwala wygodnie korzystać z pełnej oferty .

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość