Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
APRO INVESTMENT Sp. z o.o.
Adres dewelopera:

87-100 Toruń, Lubicka 53

Dostępne lokalizacje:

Toruń, Bydgoszcz

O deweloperze

Jesteśmy deweloperem z ponad szesnastoletnim stażem na rynku. Chcemy budować zgodnie z oczekiwaniami naszych Użytkowników, aby z pełnym przekonaniem mogli powiedzieć, że TU SIĘ DOBRZE MIESZKA!

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle 4 Pory Roku

Adres:

87-100 Toruń, Okólna 144

Opis inwestycji:

Osiedle 4 Pory Roku to wyjątkowy projekt na skalę Torunia gdzie oprócz dopracowania tak charakterystycznych dla nas elementów jak architektura, funkcjonalne rozkłady mieszkań, duże przeszklenia, dodaliśmy nowy pomysł na zagospodarowanie terenu. W ramach zagospodarowania terenu przewidzieliśmy zieleń, która zdominuje przestrzeń osiedla. Znaczące nakłady na jej realizację i dodatkowy nadzór nad nią, mają zagwarantować zgodność projektu z ostatecznym wykonaniem.

Osiedle Podniebne Ogrody

Adres:

85-310 Bydgoszcz, Żwirki i Wigury 54

Opis inwestycji:

Osiedle Podniebne Ogrody to projekt kompleksowego osiedla, które każdego dnia ma oferować swoim Mieszkańcom komfort życia. Osiedle charakteryzuje się niską zabudową, z zachowanymi odległościami między budynkami. Zaprojektowane bryły, w zaproponowanym układzie pozwolą minimalizować hałasy z otoczenia przy jednoczesnym umożliwieniu wymiany powietrza. Zgodnie z najnowszymi trendami i wymogami, zastosowane zostały takie rozwiązania jak zielone dachy, ogrody deszczowe (pozwalające na czasowe akumulowanie wód opadowych) oraz łąki kwietne. Mieszkania wyposażone zostały w możliwie duże przeszklenia. Jednocześnie, , zaproponowane okna są trzyszybowe, o podwyższonym profilu akustycznym.

Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72

Adres:

85-087 Bydgoszcz, Gajowa 72

Opis inwestycji:

Nowe mieszkania z segmentu Premium w Bydgoszczy. Naszą wizję realizujemy pośród tętniących życiem obszarów, gdzie wszystko, co najbardziej potrzebne do funkcjonowania zawsze jest w zasięgu kilku kroków. Budynek składać się będzie ze 116 komfortowych mieszkań wykończonych w wysokim standardzie. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w instalację pod klimatyzację oraz rolety zewnętrzne w kolorze stolarki okiennej. Dodatkowym atutem są grzejniki kanałowe zamontowane w każdym z salonów. W Strefie Wspólnoty będą zlokalizowane następujące strefy: kawowa, co-workingowa, gier, dziecięca, fitness, relaksu, bilardu, zieleni.

Regulamin promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 2000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość