Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Angel Poland Group
Adres dewelopera:

31-069 Kraków, Sukiennicza 8/U7

Dostępne lokalizacje:

Wrocław, Kraków

O deweloperze

Angel Poland Group to wiodąca firma z branży budowlanej i deweloperskiej, specjalizująca się w segmencie mieszkań luksusowych. Na polskim rynku działa od 20 lat. W tym czasie zrealizowała szereg prestiżowych inwestycji mieszkaniowych takich jak Angel Plaza, Angel City, Angel Wawel oraz Angel Stradom w Krakowie oraz Angel Wings, Angel River i Angel City we Wrocławiu.

W ramach grupy działają również dwa wybudowane przez nią wrocławskie hotele: The Granary La Suite Hotel oraz OVO Hilton Wrocław obejmujący Double Tree by Hilton, będący przykładem inwestycji typu mixed-use. W kwietniu 2023 r. w Krakowie powstanie jeden z najbardziej luksusowych hoteli w skali kraju – pięciogwiazdkowy 12|14 Stradom House Autograph Collection by Marriott, który znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie Angel Stradom.

Ważnym aspektem wyróżniającym działalność Angel Poland Group jest troska o naturę, edukacja społeczna w zakresie ekologii, realizowane w oparciu o wysoką świadomość oraz poczucie odpowiedzialności społecznej.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

The Upper House by Angel

Adres:

50-529 Wrocław, Walońska 14

Opis inwestycji:

Najnowsza i najbardziej prestiżowa wrocławska inwestycja Grupy Angel Poland, zaprojektowana z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Budynek mieszczący się na Przedmieściu Oławskim, przy ul. Walońskiej będzie liczył 381 apartamentów i 8 penthousów. W The Upper House by Angel zastosowane zostaną udogodnienia, jakimi mogą poszczycić się najwspanialsze europejskie realizacje: 25m basen ze strefą saun i fitness, co-working, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny, zapewnią poczucie najwyższego komfortu, a lokale usługowe będące częścią budynku ułatwią codzienne funkcjonowanie i skoncentrują życie wokół powstającej inwestycji. Ekskluzywny charakter budynku oraz najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki, zarówno w apartamentach, jak również podczas korzystania z części wspólnych. Duże okna, przestronne balkony, zielone tarasy i przemyślane układy apartamentów to baza unikatowej przestrzeni w The Upper House. Widok na piękny dziedziniec z apartamentów na niższych piętrach, zapewni mieszkańcom prywatność i przeniesie w sferę wyjątkowego komfortu. Z najwyższych pięter rozpościerał się będzie widok na zapierający dech horyzont, zapewniający równowagę pomiędzy tętniącym życiem miastem, a niczym nieograniczoną przestrzenią.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość