Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Zetbeer Developer
Adres dewelopera:

64-420 Kwilcz, Orzeszkowo 29

Dostępne lokalizacje:

Cała Polska

O deweloperze

Pod marką Zetbeer od ponad 30 lat projektujemy i budujemy prefabrykowane, energooszczędne domy z drewna oraz budynki użyteczności publicznej. Profesjonalna kadra inżynierska oraz odpowiedni sprzęt, gwarantują uzyskanie najwyższych standardów jakości oraz trwałości.
Technologia prefabrykacji budynków wykorzystywana w zakładach Zetbeer stale zyskuje na popularności. Wysoką jakość oraz dokładność w produkcji prefabrykatów (do 1 milimetra) docenili już rodzimi klienci, ale również mieszkańcy Szwecji, Szkocji, Szwajcarii, Niemiec, Luksemburga, a nawet Australii.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Pniewy Osiedle

Adres:

62-045 Pniewy, Tulipanowa

Opis inwestycji:

Osiedle parterowych energooszczędnych budynków jednorodzinnych (wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej) na wyodrębnionych działkach (o pow. od 312,00 m2 do 560,00 m2) jest zlokalizowane w Pniewach przy skrzyżowaniu ulic Wronieckiej i Tulipanowej. Każdy z dziesięciu budynków (o pow. od 83,00 m2 do 140,00 m2) posiada indywidualne rozwiązania funkcjonalne z podziałem na strefę wypoczynkową i dzienną. Strefa wypoczynkowa – sypialnie i łazienka oddzielone od pozostałej części budynku buforowym korytarzykiem. Strefa dzienna to przestronny salon z aneksem jadalno–kuchennymi drugą łazienką. Salon jest wyposażony w komin systemowy firmy PLEWA, umożliwiający zainstalowanie kominka. Budynki zostały wybudowane z prefabrykowanych elementów wielkogabarytowych w oparciu o szkielet drewniany i technologię STEICO. Pokrycie dwuspadowego dachu wykonano z płaskiej, czarnej dachówki cementowej „Kapstadt” firmy Creaton wraz z obróbkami i rynnami z blachy tytanowo-cynkowej. Antracytowa stolarka okienna i drzwiowa PCV oraz białe tynki silikonowe firmy Lakma są dopełnieniem zamierzonego biało-antracytowo-czarnego efektu architektonicznego. Uzupełnieniem nowoczesnej architektury budynków są partie wejściowe w okładzinie z naturalnego drewna i drewniane tarasy w poziomie terenu. Standardowe wykończenie budynków w stanie deweloperskim obejmuje: kompletne ścianki działowe jednokrotnie malowane w kolorze białym, parapety wewnętrzne PCV, wentylację grawitacyjną, podłoża betonowe na warstwie styropianu 10 cm, instalację CO zasilaną piecem gazowym dwufunkcyjnym Viessmann, ogrzewanie podłogowe w łazience i komplet grzejników w pozostałych pomieszczeniach, podejścia wod.-kan. w łazienkach i kuchni, kompletną instalację elektryczną (bez lamp), podejście światłowodowe INEA wraz z oprzewodowaniem niskoprądowym, oprzewodowanie elektryczne umożliwiające montaż rolet okiennych. Budynki są przyłączone do sieci: miejskiej wodociągowej, miejskiej kanalizacyjnej, energetycznej, gazowej, światłowodowej. Dojazd do nieruchomości jest zapewniony niepubliczną drogą osiedlową o nawierzchni szutrowej z wjazdem od ulicy Tulipanowej. Dojścia i podjazdy do garaży utwardzone kostką brukową, a części biologicznie czynne zazielenione trawą i nasadzeniami odgraniczającymi poszczególne nieruchomości.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość