Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Willowa II
Adres dewelopera:

20-704 Lublin, Morwowa 4/U6

Dostępne lokalizacje:

Lublin

O deweloperze

Od 2003 roku nieprzerwanie tworzymy w Lublinie i okolicach nowe miejsca do wygodnego i szczęśliwego życia. Przez wszystkie lata naszej działalności zrealizowaliśmy liczne inwestycje, obejmujące budynki mieszkalne oraz lokale usługowe.
Wieloletnie doświadczenie w obszarze budownictwa mieszkaniowego pozwoliło nam dokładnie poznać oczekiwania przyszłych klientów i tym samym realizować projekty dostosowane do ich potrzeb. Spełniamy marzenia o własnym mieszkaniu, tworząc innowacyjne, komfortowe, a jednocześnie eleganckie i funkcjonalne inwestycje.

Jako czołowy lubelski deweloper, idziemy z duchem czasem i dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje były w pełni funkcjonalne, piękne, nowoczesne i ekologiczne. Minimalizujemy koszty utrzymania mieszkania, poprzez stosowanie innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, jak ogrzewanie podłogowe w każdym mieszkaniu. Szanujemy przyrodę i naturalne tereny zielone, dlatego nasze projekty są idealnie wkomponowane w otoczenie – bez nadmiernej ingerencji w teren.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Daliowa

Adres:

20-224 Lublin, Daliowa

Opis inwestycji:

Mieszkania na Daliowej to nowoczesność, innowacyjność i komfort! WykorzystalIśmy najnowocześniejsze technologie, by życie było prostsze i wygodniejsze. Duża różnorodność powierzchni mieszkań – od 28,05 m2 (mieszkania jednopokojowe) do 76,96 m2 (mieszkanie czteropokojowe). Układ mieszkań pozwala na komfortowe rozplanowanie przestrzeni z wydzieleniem części wspólnych i strefy sypialnej w obrębie każdego metrażu. Istnieje także możliwość łączenia mieszkań, by zyskać jeszcze więcej przestrzeni. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Garaż podziemny z miejscami postojowymi zapewni codzienny komfort i bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom. W ramach inwestycji wykonamy też ulicę Daliową z dodatkowymi miejscami postojowymi.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość