Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
WAN
Adres dewelopera:

00-175 Warszawa, Al. Jana Pawła II 80, lok. 17

Dostępne lokalizacje:

Warszawa, Łódź, Mińsk Mazowiecki

O deweloperze

WAN S.A., to warszawska spółka deweloperska, działająca prężnie w branży nieruchomości od 1996 roku, koncentrująca się na czterech segmentach: mieszkaniowym, biurowo-usługowym, magazynowym oraz rekreacyjnym. Realizowane projekty w pierwszej kolejności przeznaczone były na sprzedaż. Jednak w trakcie swej wieloletniej działalności, spółka stworzyła równolegle własny portfel nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych na wynajem, zlokalizowanych zarówno w Warszawie, Gdańsku, Płocku, jak i Krakowie, Łodzi, czy na Mazurach.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Apartamenty Marymoncka II

Adres:

01-869 Warszawa, Marymoncka 8

Opis inwestycji:

Apartamenty Marymoncka II to kameralny, nowoczesny budynek usytuowany w otoczeniu naturalnych terenów zielonych, mieszczący 48 apartamentów. Dostęp do pięciokondygnacyjnej przestrzeni mieszkalnej zapewniają dwie cichobieżne windy obsługujące również poziom garażu podziemnego. Bryła budynku utrzymana jest w klimacie modernizmu, a powierzchnie apartamentów wahają się od 28 do nawet 196 m2. Ostatnie piętro przeznaczone zostało na dwa przestronne i ciekawe architektonicznie penthouse’y. Inwestycja położona jest na pograniczu warszawskich Bielan i Żoliborza. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowany jest Park Stawy Kellera, Las Bielański oraz Stacja Metra Słodowiec.

Jeziorki Residence

Adres:

02-863 Warszawa, Jeziorki

Opis inwestycji:

Jeziorki Residence to idea najlepszych tradycyjnych domów w nowoczesnym ujęciu. Z myślą o komforcie i funkcjonalności stworzyliśmy układ pomieszczeń, który naturalnie oddziela sferę dzienną, od prywatnej. Projekt zakłada wybudowanie dziewięciu trzykondygnacyjnych domów bliźniaczych z lokalami o metrażach 254 – 267 m2.

Srebrzysta Polana

Adres:

05-300 Mińsk Mazowiecki, Łąkowa

Opis inwestycji:

W południowej części Mińska Mazowieckiego, w dolinie rzeki Srebrnej powstaje nowoczesne osiedle domów w zabudowie mieszanej: wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Inwestycja składa się z 32 budynków mieszkalnych. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne od 132 m do 260 m2.

Osiedle na Zdrowiu IV

Adres:

94-215 Łódź, Biegunowa

Opis inwestycji:

W ramach inwestycji zostanie wybudowanych 98 lokali mieszkalnych w 8 trzykondygnacyjnych budynkach oraz 1 budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Oferowane mieszkania mają powierzchnie od 27 do 71 m2. Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon, bądź ogródek lokatorski. Na przyszłych mieszkańców czekają naziemne miejsca postojowe zlokalizowane na terenie osiedla. Ogrodzone i monitorowane osiedle jest położone przy ul. Biegunowej w spokojnej okolicy i sąsiedztwie terenów zielonych. Kompleks jest znakomicie skomunikowany z centrum miasta.

REGULAMIN PROMOCJI „MOJE MIESZKANIE” Z PREMIĄ 1000 ZŁ

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość