Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Vision Development
Adres dewelopera:

90-265 Łódź, ul.Piotrkowska 44

Dostępne lokalizacje:

Łódź, Warszawa

O deweloperze

Vision Development to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska realizująca projekty na łódzkim rynku nieruchomości, gdzie dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów rokrocznie umacniamy swoja pozycję. Specjalizujemy się zarówno w budownictwie wielorodzinnym, kameralnych osiedlach domów jednorodzinnych, a także projektach komercyjnych. Do każdego elementu procesu budowlanego przywiązujemy wiele uwagi i staranności – zaczynając od przygotowania projektu aż do momentu podpisania umowy i przekazania kluczy nowym właścicielom. Sukces naszej firmy to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego Vision Development to zespół profesjonalistów dla których praca to pasja. Vision Development oferuje nie tylko nieruchomości ale również radość, dumę oraz obiecującą przyszłość.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Rejtana Park

Adres:

93-582 Łódź, Felsztyńskiego 10

Opis inwestycji:

Nieruchomość wyróżnia się dużym przekrojem oferowanych mieszkań. W obiekcie przewidziano komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i ergonomicznym układzie. Zakres metraży lokali mieści się w przedziale od 26 m² do 111m², co czyni je dostępnymi zarówno dla singli, młodych małżeństw, jak i rodzin z dziećmi.

Kopernika 15

Adres:

90-503 Łódź, Kopernika 15/17

Opis inwestycji:

62 wyjątkowe apartamenty, o zróżnicowanej powierzchni i niepowtarzalnym łódzkim charakterze w inwestycji realizowanej na terenie dawnej fabryki wyrobów drewnianych. Jednej z pierwszych fabryk szpulek w naszym mieście założonej przez Henryka Wyssa w XIX wieku. Wyszukana architektura nawiązująca do historii tego miejsca jest ważnym punktem na mapie ostatnich rewitalizacji w Łodzi, a potweirdza to otrzymane w 2022 roku wyróżnienie inwestycji przez Europea Property Awards.

Maratońska 49

Adres:

94-102 Łódź, Maratońska 49

Opis inwestycji:

Maratońska 49 to nowy punkt na mapie Łódzkiej Retkini. To właśnie tutaj powstaje dynamiczne i szykowne miejsce do życia. Projekt składa się z czterech nowoczesnych budynków otoczonych starannie zaaranżowaną zielenią. Mieszkania mają powierzchnię od 27 m2 do 90m2 oraz rozkłady od 1 do 4 pokoi. Każdy lokal został zaprojektowany z troską o wysoką funkcjonalność i praktyczną aranżację. Osoby bujające w obłokach docenią panoramę miasta z najwyższych pięter 11-kondygnacyjnego budynku. Natomiast twardo stąpający po ziemi znajdą azyl w swoich ogródkach, które pokochają ich dzieci oraz czteronożni członkowie rodziny. Łącznie w inwestycji powstanie 320 mieszkań Doskonała lokalizacja gwarantuje łatwą komunikację, liczne placówki handlowe, a także bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość