Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Tree Development Group
Adres dewelopera:

90-350 Łódź, Tymienieckiego 30A

Dostępne lokalizacje:

Łódź, Gdańsk

O deweloperze

Tree Development Group to nowoczesna grupa deweloperska, oferująca mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Od ponad 16 lat buduje wyjątkowe, nowoczesne mieszkania i apartamenty, dbając o najwyższą jakość oraz ponadczasowość naszych projektów. Różnorodność inwestycji oraz zespół ekspertów pozwala zadbać o to, aby każdy z klientów znalazł w naszej ofercie wymarzony lokal, zarówno na potrzeby własne jak i w formie inwestycji zgromadzonego kapitału.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Przystań Retkinia

Adres:

94-109 Łódź, Pienista

Opis inwestycji:

Zespół doświadczonych architektów opracował nowoczesny projekt apartamentowca, w skład którego wchodzi 119 funkcjonalnych mieszkań z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Przystań Retkinia to funkcjonalne, świetnie zaprojektowane mieszkania o rozkładach, które dają szerokie możliwości aranżacyjne. Przestrzeń apartamentów powiększą również duże balkony, które sprzyjają odpoczynkowi. Wiemy, że rodzinom z dziećmi miejsc do przechowywania nigdy za wiele, dlatego przewidzieliśmy również komórki lokatorskie oraz zabezpieczoną rowerownię. Retkinia to aktualnie jedna z najbardziej atrakcyjnych części Łodzi – zaciszna, zielona okolica, która uprzyjemnia mieszkańcom codzienność, jednocześnie będąc dobrze skomunikowaną z najważniejszymi punktami na mapie miasta.

Apartamenty Prestige

Adres:

90-203 Łódź, Pomorska 45/47

Opis inwestycji:

Apartamenty Prestige to unikalne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Łodzi, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Stworzone dla osób, które pragną korzystać z uroków dużego miasta. Od Manufaktury, ulicy Piotrkowskiej oraz innych najważniejszych wizytówek miasta dzieli je zaledwie krótki spacer. Ponad 250 mieszkań o zróżnicowanych metrażach to gwarancja, że każdy znajdzie tam miejsce dla siebie.

Hallera 140

Adres:

80-416 Gdańsk, Hallera 140

Opis inwestycji:

Hallera 140 to ponad 160 apartamentów na uwielbianym przez Gdańszczan Wrzeszczu, uzupełnionych o bogate części wspólne, hale garażowe oraz lokale gastronomiczno-usługowe na parterze budynku. Świetna komunikacja z każdą częścią miasta, rozbudowana infrastruktura oraz mała odległość od plaży tworzą unikalne połączenie nowoczesnego miejskiego stylu życia z klimatem wakacyjnych kurortów.

3 Lipy

Adres:

80-172 Gdańsk, Trzy Lipy 2

Opis inwestycji:

3 Lipy to składająca się ze 112 lokali inwestycja powstająca w jednej z najszybciej rozwijających się oraz najbardziej lubianych przez mieszkańców dzielnicy – Morenie. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Naukowo-technologicznego oraz bliskość Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej czynią z niej idealne miejsce dla studentów, ludzi biznesu oraz turystów.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość