Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Temar Deweloper
Adres dewelopera:

53-301 Wrocław, Ślężna 27B

Dostępne lokalizacje:

Wrocław

O deweloperze

Od 1996 roku zajmuje się działalnością deweloperską, budując na własnych gruntach inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu. Kładzie duży nacisk na stosowanie we własnych projektach sprawdzonych, nowoczesnych technologii z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów budowlanych oraz na wysoki standard budowanych mieszkań.

Dba o to, aby własne inwestycje były położone w atrakcyjnych lokalizacjach, wśród zieleni, w pobliżu terenów spacerowych i rekreacyjnych, a jednocześnie w pobliżu centrum miasta i instytucji potrzebnych w codziennym życiu. Stara się, aby lokalizacja zapewniała mieszkańcom wszelkie udogodnienia w życiu codziennym.

Ważnym kryterium jakościowym jest interesująca architektura budynków ciekawa zarówno pod względem budowlanym jak i estetycznym, nowoczesna sprawdzona technologia, oraz wysoki standard gwarantujący funkcjonalność i najlepszą jakość wykorzystanych materiałów.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Racławicka Platinum

Adres:

53-149 Wrocław, Racławicka 109

Opis inwestycji:

Nowoczesna architektura nawiązująca do tradycji modernistycznych, budynek w standardzie premium z przemyślanymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Jasna elewacja łącząca cegłę klinkierową i tynk silikonowy z dużymi oknami w kolorze grafitowym, dopełniają całości atrakcyjnego efektu. Kameralna zabudowa z nowymi mieszkaniami o metrażach od 36m2 do 117 m2, zarówno jedno- jak i dwupoziomowymi, gdzie każde z nich posiada dodatkową przestrzeń w postaci balkonu, dużego tarasu lub ogródka w parterze. Części wspólne z indywidualnie zaprojektowanymi klatkami schodowymi i nowoczesnymi cichymi windami charakteryzować się będą wyjątkową elegancją. Wygodne parkowanie samochodu umożliwią miejsca postojowe w monitorowanym garażu podziemnym. Dla rowerów przygotujemy liczne stojaki. W parterze budynku znajdować się będą lokale usługowe.

Ogrody Szymborskiej

Adres:

52-258 Wrocław, W. Szymborskiej 2-43

Opis inwestycji:

Kompleks mieszkalny Ogrody Szymborskiej to optymalne połączenie nowoczesnej architektury i innowacyjnych technologii, zapewniających komfort, energooszczędność i ekologię w celu stworzenia idealnego miejsca do życia, w eleganckiej przestrzeni wrocławskich Wojszyc przy ul. Wisławy Szymborskiej. Atrakcyjna architektura budynków, wysokie przesuwne przeszklenia w salonach z wyjściem na taras i ogród, funkcjonalne rozkłady pomieszczeń z możliwością indywidualnej aranżacji, oraz niskie koszty użytkowania pozwolą na stworzenie domu swoich marzeń. Przyjazne rozwiązania takie jak ogrzewanie lub chłodzenie podłogowe z inteligentnym sterowaniem, zasilane przez ekologiczną pompą ciepła, elektryczne sterowane rolet okiennych, czy system nawadniana ogrodu, stanowią istotne i wyróżniające walory inwestycji. Dodatkowo będzie można skorzystać z przygotowania do montażu paneli fotowoltaicznych. Nabywcy skrajnych segmentów z podwójnymi miejscami postojowymi będą mieli możliwość postawienia wiat garażowych.

REGULAMIN PROMOCJI „MOJE MIESZKANIE” Z PREMIĄ 1000 ZŁ

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość