Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Struxi Deweloper
Adres dewelopera:

45-015 Opole, Rynek 24/25 (II piętro)

Dostępne lokalizacje:

Opole, Górki, Gliwice

O deweloperze

Zaufanie i doświadczenie zbudowane na solidnym fundamencie:
18 lat doświadczenia, 1500 mieszkańców, 468 wybudowanych domów i mieszkań, 50+ specjalistów w biurze i na budowach.
Budując apartamenty, bliźniaki i domy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które gwarantują nie tylko trwałość, ale także wysoką estetykę architektury. Nie możemy sobie pozwolić by zawiodły zaufanie klientów.
Dbamy o to, by nasi klienci czuli się komfortowo i otrzymywali profesjonalne wsparcie specjalistów na każdym etapie inwestycji. Po odbiorze kluczy do domu jesteśmy i pomagamy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Do realizacji naszych projektów wybieramy lokalizacje, które łączą wyjątkową bliskość natury i terenów rekreacyjnych. Łączymy spokojną i bezpieczną przestrzeń z zaletami nowoczesnych miast.
W naszych inwestycjach idealne miejsce do życia znajdą młode pary, rodziny z dziećmi, single i seniorzy. Wynajem naszych mieszkań cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dysponujemy również rozwiązaniami dla inwestorów.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Róży Wiatrów

Adres:

46-070 Opole, Róży Wiatrów

Opis inwestycji:

Wygodne kawalerki, przestronne apartamenty, bliźniaki oraz mieszkania dwupoziomowe w doskonale skomunikowanej i jednej z najbardziej zielonych dzielnic Opola. Przestronne apartamenty z ogrodami i tarasami wyróżniają naszą ofertę na rynku. Osiedle Róży Wiatrów to doskonała komunikacja z centrum Opola. Podróżowanie po całym regionie ułatwia bliskość ważnych tras, takich jak autostrada A4 czy DK45. Lokalizacja inwestycji pozwala wygodnie zrobić codzienne zakupy, szybko dotrzeć do pracy czy szkoły, a także w pełni korzystać z bogatej oferty miasta.

Zielony Zakątek

Adres:

45-940 Opole, Śliczna

Opis inwestycji:

Osiedle 20 budynków w zabudowie bliźniaczej, położonych przy czterech wyjątkowych ulicach o nazwach Orła, Sokoła, Bielika, Puszczyka. Domy dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni 86 m² z dużym ogrodem, a także garażem i miejscem postojowym w cenie. Bryła budynku z tradycyjnym dachem dwuspadowym z podcieniami, to rozwiązanie architektoniczne jest wyjątkowo chwalona przez nabywców za funkcjonalność. Osiedle sąsiaduje z lasem o powierzchni 20 hektarów, skrywającym 6 przepięknych stawów “MECHNICE”.

Zielone Górki

Adres:

46-060 Górki, ul. Szeroka, ul. Anioła

Opis inwestycji:

Kameralne osiedle, obejmujące 15 nowoczesnych, energooszczędnych budynków. Każde mieszkanie ma przypisany niezależny ogród i dwa miejsca postojowe. Układ oraz orientacja pomieszczeń pozwalają do maksimum wykorzystać energię słońca, a zwarta bryła zdecydowanie zmniejsza zapotrzebowanie mieszkań na energię niezbędną do ich ogrzania. Wszystkie nowe drogi utwardzone kostką brukową. Oświetlenie dróg latarniami LED zasilanymi przez panele słoneczne. Odwodnienie ulic wykonane w technologii drenażu francuskiego. „Strefa zamieszkania” – pieszy ma prawo swobodnie poruszać się po całym obszarze i zawsze ma pierwszeństwo przed pojazdem.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość