Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Spravia
promocja Moje Mieszkanie
Adres dewelopera:

01-230 Warszawa, ul. Skierniewicka 16/20

Dostępne lokalizacje:

Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Kraków

O deweloperze

Jesteśmy deweloperem, który – będąc blisko swoich klientów – pomaga im podejmować najbardziej optymalne decyzje mieszkaniowe. Kierujemy się przekonaniem, że mieszkania i osiedla powinny powstawać w sposób zrównoważony, w poszanowaniu lokalnego kontekstu, środowiska naturalnego oraz uwarunkowań społecznych. Ofertę mieszkaniową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych (PRS).Działalność deweloperską prowadzimy od 1999 roku (do 2021 roku pod nazwą Budimex Nieruchomości). W tym czasie zrealizowaliśmy ok. 140 projektów i ich etapów, w których powstało ok. 20.000 mieszkań i lokali.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Górczewska 240

Adres:

01-460 Warszawa, Górczewska 240

Opis inwestycji:

Osiedle Górczewska 240 powstaje przy planowanej stacji metra „Lazurowa”, co powoduje, że dojazd do centrum będzie szybki i komfortowy. W I etapie zaplanowaliśmy jeden niewysoki budynek (od 4 do 5 pięter), a w nim 120 mieszkań od 2 do 5 pokojowych z funkcjonalnymi rozkładami mieszkań. Teren osiedla będzie zielony, a na jego obszarze atrakcyjne miejsca rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

64 Dmowskiego

Adres:

60-221 Poznań, Dmowskiego 64

Opis inwestycji:

64 Dmowskiego to dwa 11-kondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 228 mieszkań oraz 11 lokali usługowych w podcieniach wzdłuż ulicy. Mieszkania będą miały metraże od 34 do 78 metrów kwadratowych. Nie zabraknie także mieszkań zaprojektowanych również z myślą o wynajmie. Zielona strefa oddzielająca osiedle od terenu zewnętrznego zapewni mieszkańcom komfort akustyczny i intymność mieszkania.

Osiedle Blisko

Adres:

80-506 Gdańsk, Dworska

Opis inwestycji:

W ramach osiedla Blisko przy ul. Dworskiej powstanie jeden 5-piętrowy budynek w kształcie litery U, w tym 86 mieszkań od 1- do 5-pokojowych (33 – 107 m kw.) z pięknymi, funkcjonalnymi rozkładami, a mieszkania na 5 piętrze będą wyróżniać się fenomenalnymi tarasami, a to wszystko w otoczeniu pięknej przyrody, bliskości morza i w pobliżu dogodnej infrastruktury miejskiej.

Apartamenty Supernova

Adres:

81-411 Gdynia, Kopernika

Opis inwestycji:

Apartamenty Supernowa to najlepsza lokalizacja, wysoka estetyka zastosowanych rozwiązań oraz kameralna skala projektu co zapewnia poczucie wyjątkowości, swobody i komfortu. Osiedle powstaje na Kępie Redłowskiej w malownicznym nadmorskim rezerwacie w pobliżu nadmorskiego klifu. W ramach projektu powstanie 60 pięknych kameralnych mieszkań o metrażach od 33 do 111 m kw.

Osiedle Solano

Adres:

81-586 Gdynia, Strzelców

Opis inwestycji:

W ramach osiedla Solano przy ul. Strzelców powstaną dwa budynki od 5 do 11 pięter zaprojektowanie z dbałością o każdy szczegół. Osiedle będzie wyróżniać się wyglądem, estetyką, eleganckimi elewacjami. Na terenie wewnętrznym zaprojektowane zostały miejsca do odpoczynku, relaksu i zabawy. Solano łączy zalety miejskiego życia z bliskością przyrody i powiewem wiatru znad morza.

Fredry 6

Adres:

30-605 Kraków, Fredry 6

Opis inwestycji:

IV etap osiedla Fredry 6 jest kontynuacją kompleksowo zaprojektowanej całości. Obejmie pięć budynków (3- i 4-piętrowych), oferując 187 mieszkań i 17 lokali usługowych. Atutem IV etapu będzie teren wewnętrzny pomiędzy poszczególnymi budynkami, gdzie zaplanowane zostały atrakcyjne miejsca rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

Nowa Myśliwska 55b

Adres:

30-718 Kraków, Myśliwska 55b

Opis inwestycji:

Osiedle Nowa Myśliwska 55B, dzięki stylowej architekturze, wyróżnia się wyglądem, a świetne jej położenie powoduje, że będzie się ona cieszyć popularnością szczególnie wśród rodzin, młodych par czy studentów. W ramach 5-piętrowego budynku powstanie 174 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Kamienica przy Kinie

Adres:

60-842 Poznań, Dąbrowskiego 3

Opis inwestycji:

Mieszkania w Kamienicy Przy Kinie będą miały powierzchnię od 35 do 106 m kw. Będą komfortowe kawalerki, wygodne „dwójki”, rodzinne „trójki” oraz większe apartamenty – nawet 5-pokojowe z fenomenalnym, 70-metrowym tarasem. Wszystkie mieszkania będą miały dostęp do tarasów, balkonów lub loggii, a lokale parterowe – do ogródków. Osiedle zostanie zrealizowane w otoczeniu nowoczesnej infrastruktury miejskiej.

Midori House

Adres:

50-421 Wrocław, Szybka

Opis inwestycji:

W ramach osiedla Midori House powstanie 46 apartamentów, w tym na uwagę zasługują apartamenty z pieknymi loggiami i tarasami otwarte na otaczającą przyrodę zieleń i rzekę. Midori House będzie budynkiem typu waterfront wtopionym w zieleń i tajemniczo ukrytym w koronach starych drzew. Apartamenty o metrażach od 42 do 138 m kw. pozwolą wybrać funkcjonalną i przemyślaną przestrzeń.

Nowy Grabiszyn

Adres:

53-441 Wrocław, Grabiszyńska

Opis inwestycji:

W 4 i 5 etapie inwestycji Nowy Grabiszyn powstanie łącznie 321 mieszkań, w tym mieszkania od 2- do 5-pokojowych o powierzchni od 36 do 88 m kw. Wszystkie mieszkania wyróżniają się rozkładami, które pozwolą na wygodne zamieszkiwanie singli lub rodzin. Na uwagę zasługują m. in. ustawne „czwórki”, które były projektowane szczególnie z myślą o rodzinach.

Polanka Niemena

Adres:

61-131 Poznań, Niemena

Opis inwestycji:

Przy ul. Niemena powstanie nowoczesny budynek z 294 mieszkaniami w kształcie litery E. We wnętrzu osiedla mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 3 dziedzińce, a każdej z nich inną strefę – zabawy, rekreacji lub wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. Wszystko w pięknym otoczeniu zieleni (bylin, krzewów, drzew).

Wiślany Mokotów

Adres:

00-712 Warszawa, ul. Ananasowa/ AK "Jeleń"

Opis inwestycji:

Osiedle Wiślany Mokotów VI etap to kolejny etap wieloetapowej inwestycji, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów. W ramach IV etapu osiedla powstanie 6 niewysokich (4-5 piętrowych) budynków z 316 mieszkaniami, które wyróżniają się funkcjonalnym rozkładem. Na uwagę zasługują mieszkania z antresolami i wspaniałymi wielkimi tarasami (do 30 m2), z których roztaczać się będzie piękny widok na Wisłę i na okolicę.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość