Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Solidster
promocja Moje Mieszkanie
Adres dewelopera:

15-197 Białystok, Jakuba Szapiro 36

Dostępne lokalizacje:

Białystok

O deweloperze

Od 2017 roku prowadzi działalność deweloperską na terenie Białegostoku i okolic. Czym charakteryzują się inwestycje Solidster:
– nowoczesne rozwiązania architektoniczno-budowlane spełniające oczekiwania indywidualnego klienta,
– dobrze rozplanowane i duże działki w otoczeniu zieleni,
– doskonała lokalizacja obiektów w wybranych miejscach Białegostoku,
– możliwość adaptacji projektów do indywidualnych potrzeb klienta,
– wysoka jakość materiałów, prac budowlanych oraz wykończeniowych.

Wszystkie inwestycje powstają z pasji budowania w celu zapewnienia wysokiego komfortu użytkowania obiektów.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Na Skalnej

Adres:

15-166 Białystok, Rubinowa

Opis inwestycji:

Dom piętrowy wolnostojący z pełną wysokością kondygnacji, na działce o powierzchni 600 m2 w ramach kameralnej inwestycji na spokojnym i zielonym osiedlu w Białymstoku. POWIERZCHNIA CAŁKOWITA – 151,26 m2. Budynek wykończony w standardzie pełnym deweloperskim, z elewacją i ogrodzeniem. Do zabudowań podłączone są media – studnia, prąd, gaz i zbiornik szczelny. Dostęp do podjazdu zapewniony przez bezpośredni zjazd na posesję z drogi publicznej, przez bramę przesuwną. Przygotowana zostanie również dodatkowa powierzchnia przed nim, zapewniająca bezproblemowy wjazd lub służąca jako dodatkowe stanowiska parkingowe.

Diamentowe Domy (IV etap)

Adres:

15-166 Białystok, św. Tomasza

Opis inwestycji:

„Diamentowe Domy” to kompleks domów, które powstają z myślą o rodzinach ceniących komfort, bliskość wszechobecnej przyrody, nie rezygnujących z szybkiego i wygodnego dojazdu do centrum miasta. Oferujemy Państwu dom parterowy (z poddaszem) zlokalizowany przy ulicy Szapiro/Trawiastej na osiedlu Wyżyny w Białymstoku. Inwestycja jest położona w dobrze skomunikowanym punkcie. Miłośnicy rekreacji na świeżym powietrzu również nie będą zawiedzeni z możliwości, jakie daje najbliższe otoczenie – w sąsiedztwie znajduje się zespół nowopowstałych obiektów sportowych pod chmurką wraz z placem zabaw. Dodatkowo, dzięki wyjątkowemu położeniu inwestycji, można w zaledwie kilka minut znaleźć się w malowniczym Supraślu. Jedną z większych zalet inwestycji jest dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla Wyżyny, gwarantująca nie tylko sąsiedztwo nowoczesnych domów i bliskość zielonych, malowniczych terenów leśnych, ale również sklepów, publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, przedszkoli, aptek, lokali usługowych i gastronomicznych, a nawet galerii handlowych.

Na Rećki

Adres:

15-166 Białystok, Rećki

Opis inwestycji:

Dom z poddaszem użytkowym wolnostojący, na działce o powierzchni 600 m2, z garażem na dwa samochody w ramach kameralnej inwestycji na spokojnym i zielonym osiedlu w Białymstoku. POWIERZCHNIA CAŁKOWITA – 189,8 m2. Budynek wykończony w standardzie pełnym deweloperskim, z elewacją i ogrodzeniem. Do zabudowań podłączone są media – woda, prąd, gaz i zbiornik szczelny. Dostęp do podjazdu zapewniony przez bezpośredni zjazd na posesję z drogi publicznej, przez bramę przesuwną. Oprócz dwustanowiskowego garażu dla Państwa wygody zostanie przygotowany również dodatkowa powierzchnia przed nim, zapewniająca bezproblemowy wjazd lub służąca jako dodatkowe stanowiska parkingowe.

REGULAMIN PROMOCJI „MOJE MIESZKANIE” Z PREMIĄ 1000 ZŁ

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość