Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Semeko
Adres dewelopera:

81-313 Gdynia, Tatrzańska 10

Dostępne lokalizacje:

Gdynia, Rumia, Reda

O deweloperze

Jesteśmy deweloperem z Gdyni, który buduje odpowiedzialnie, nowocześnie, a świadectwem naszego doświadczenia jest ponad 20 letnia obecność na rynku oraz dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych wybudowanej powierzchni. Nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby klientów, ponieważ mocno wierzymy, że mieszkania staną się dla nich fundamentem dobrego, wygodnego życia. Oddaliśmy ponad 4000 mieszkań. Projektujemy, a następnie budujemy osiedla w Rumii, Redzie i Gdyni. Podejmujemy wyzwania realizując coraz bardziej ambitne projekty. Trójmiasto i okolice mają potężny potencjał, który sumiennie wykorzystujemy, projektując lepsze jutro dla swoich klientów. Naszą ambicją jest, by osiedla miały doskonałą lokalizację, były funkcjonalne i przyjazne dla mieszkańców. Jesteśmy dumni z zaprojektowanego, wybudowanego i znanego w całej Polsce Aquaparku Reda z prawdziwymi rekinami.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Remoda

Adres:

84-240 Reda, Długa 30

Opis inwestycji:

Osiedle Remoda położone jest w Redzie przy ul. Długiej. To świetny punkt wypadowy na Półwysep Helski i nadmorskie miejscowości. Zaletą jest również lokalizacja osiedla tuż obok Puszczy Darżlubskiej, która stanowi idealne miejsce na odpoczynek dla lubiących spokój, a także dla aktywnych sportowo. Osiedle charakteryzuje się niską nowoczesną zabudową, na które składa się 23 budynki. Ich wygląd to estetyczna forma zgodna z najnowszymi trendami. Remodę stanowią 2 piętrowe kameralne budynki. W ofercie sprzedaży mieszkania 2 i 3 pokojowe wyposażone w antresole, balkony, tarasy  lub ogródkami. Uzupełnieniem oferty są miejsca postojowe w halach garażowych i komórki lokatorskie.

Prima Reda

Adres:

84-240 Reda, Morska 36

Opis inwestycji:

Osiedle Prima Reda powstaje na granicy Rumi z Redą przy ul. Morskiej. Całokształt projektu, na który składa się piękna architektura oraz ciekawe rozwiązania wykończeniowe, prezentuje się nowocześnie i okazale. Lokalizacja osiedla w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej infrastrukturze zapewnia mieszkańcom wygodę centrum miasta, łatwą komunikację jak i ciszę przedmieścia. Inwestycję zaprojektowano jako zespół 3 budynków, podzielonych na segmenty o zróżnicowanej zabudowie. Wszystkie budynki posiadają hale garażowe oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe wokół budynków. Aktualnie w sprzedaży budynek 3, z segmentami  AB- 10 i 8 pięter, D- 6 pięter, oraz C -17 pięter.  W budynku tym łącznie zaprojektowano 165 mieszkań. Dostępne są mieszkania 2-,3-,4-pokojowe mieszczące się w  przedziale 41,7-91,14 mkw.

Aquasfera

Adres:

84-240 Reda, Morska

Opis inwestycji:

AquaSfera to unikatowe osiedle powstające w Redzie przy ul. Morskiej w doskonale rozwiniętej infrastrukturze w bliskim sąsiedztwie  szybkobieżnej  kolejki  . Unikatowość Aquasfery wynika z zamysłu projektowego połączenia części mieszkalnej kompleksu  (4 budynki)  z Aquaparkiem.  W  części tej powstały 3 budynki  Atlantic, Pacific, Indian, kształtem przypominające cumujące statki. Aktualnie powstaje czwarty i zarazem ostatni budynek Port. Jest to 3-segmentowy projekt z dwupoziomową  halą garażową. Dwa z segmentów to 10 piętrowe budynki oraz jeden 12 piętrowy. W ofercie sprzedaży znajdziemy   2-, 3- i 4- pokojowe mieszkania  o zróżnicowanych metrażach. W części parterowej budynku powstają lokale pod działalność  usługowo- handlową. Budynek Port stoi najbliżej Aquaparku i za pośrednictwem kładki łączy Aquasferę z Aquaparkiem Reda.

Porto Bianco IV

Adres:

84-230 Rumia, Jeziorna 19

Opis inwestycji:

Porto Bianco IV powstaje przy ul. Jeziornej w Rumi. Wokół osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, dające potencjał doskonałego miejsca na odpoczynek dla osób lubiących spokój i przyrodę, a jednocześnie aktywnych sportowo. Atutem osiedla jest również fakt, że w pobliżu znajduje się Centrum handlowe Port Rumia Auchan, Leroy Merlin, Decathlon czy Agata Meble. Inwestycja zaprojektowana została z 8 pięciopiętrowych budynków. Budynki wyposażone zostały w windy, komórki lokatorskie oraz garaże. W ofercie znajdują się 1-,2-,3- i 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 31 do 65,5 mkw., mieszkania z ogródkami, komórki lokatorskie oraz indywidualne garaże.

Morska Park

Adres:

81-222 Gdynia, Morska

Opis inwestycji:

Morska Park to inwestycja w Gdyni przy ul. Morskiej, realizowana w dwóch etapach. Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca widokami na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni, a także lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Powstaje na wzniesieniu, w obrębie głównych arterii , w strategicznej części  Gdyni. Osiedle doskonale skomunikowane z bogatą infrastrukturą, która spełni wszystkie oczekiwania mieszkańców. W aktualnej ofercie dwa budynki  z mieszkaniami  1-,2,-3,-4 pokojowymi o metrażu od 46,29 – 68,26 mkw. Dostępne są mieszkania z ogródkami, a także apartamenty o powierzchni od 109 – 115 mkw. z widokowymi  tarasami. Dopełnieniem oferty są miejsca postojowe w hali garażowej, komórki lokatorskie i lokale usługowe z witrynami usytuowanymi przy głównym ciągu pieszo samochodowym.

Alvarium

Adres:

81-378 Gdynia, Legionów

Opis inwestycji:

Inwestycja Alvarium znajduje się w jednej z ładniejszych dzielnic Gdyni w Redłowie. To wyjątkowy projekt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Powstaje w strategicznie idealnym miejscu pod perspektywiczny biznes, długofalowe inwestycje i luksusowe miejsce do zamieszkania w bliskim sąsiedztwie morza. Zagospodarowanie terenu podzielono na dwie strefy funkcjonalne: reprezentacyjną i tarasową. Strefę reprezentacyjną stanowić będzie zagospodarowany plac z wejściami do budynku mieszkalnego i centrum handlowego. Strefa tarasowa znajduje się pomiędzy budynkami, gdzie alejki prowadzą do wejść części mieszkalnych, a mała architektura tworzy miejsce rekreacyjno-wypoczynkową dla mieszkańców. W ofercie mieszkania 2-,3- i 4-pokojowe w metrażach od 43,55 – 153,37 mkw. z widokiem na zatokę, apartamenty z tarasami oraz lokale usługowe.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość