Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
RMI Development
Adres dewelopera:

41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Księdza Augustynika 21/1U

Dostępne lokalizacje:

Dąbrowa Górnicza, Chorzów

O deweloperze

Firma skupia się na tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań, których układy są dopasowane do potrzeb swoich klientów. Jej celem jest zapewnienie wysokiej jakości wykończenia oraz zadowolenia klientów. Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w Dąbrowie Górniczej lub okolicach, to poniżej można zapoznać się z ofertą aktualnych inwestycji w sprzedaży.
W ofercie dewelopera znajdziesz nieruchomości w najlepszych lokalizacjach. Firma stawia na rozwijające się dzielnice, a także na spokojne i zielone osiedla. Ich nieruchomości znajdują się w pobliżu sklepów, szkół, przedszkoli, miejsc rekreacyjnych i innych ważnych punktów w mieście.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Projekt Redena

Adres:

41-303 Dąbrowa Górnicza, Srokowskiego

Opis inwestycji:

Ta nowoczesna i prestiżowa inwestycja położona jest w doskonałej lokalizacji, oferując niezrównany styl życia, a dodatkowo zapewnia innowacyjne rozwiązania dla Twojej wygody. Projekt Redena cieszy się doskonałą lokalizacją, blisko malowniczych terenów rekreacyjnych, sklepów oraz renomowanych szkół. To idealne miejsce dla osób, które cenią aktywność na świeżym powietrzu, wygodę zakupów oraz wysoką jakość edukacji dla swoich dzieci. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania, takie jak ogrzewanie podłogowe, które zapewni nie tylko przyjemną temperaturę w pomieszczeniach, ale również oszczędności energetyczne oraz równomierne rozprowadzenie ciepła. Dbając o środowisko naturalne i długoterminowe oszczędności, Projekt Redena będzie wyposażony w panele fotowoltaiczne w częściach wspólnych inwestycji.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość