Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Revisit Home
Adres dewelopera:

90-539 Łódź, Żwirki 17

Dostępne lokalizacje:

Łódź

O deweloperze

Zajmuje się inwestycjami deweloperskimi klasy premium w samym centrum Łodzi, a ich misją jest przywrócić świetność kamienicznej zabudowy Śródmieścia i budować apartamenty dla wymagających. Firmie zaufało wielu klientów i inwestorów z różnych stron Polski oraz z zagranicy. Stale usprawnia swoje procesy i rozwija się dla Państwa.

Revisit Home działa na rynku od 6 lat i odnosi sukcesy za sprawą doświadczonego zespołu zarządzającego, z bogatą historią dokonań na wielu płaszczyznach biznesowych.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Słoneczne Tarasy

Adres:

90-354 Łódź, Kilińskiego 12

Opis inwestycji:

Słoneczne Tarasy to inwestycja, która wyróżnia się na tle innych wysoką jakością wykończenia (standard hotelowy części wspólnych), wysoką jakością użytych materiałów, zabudową piramidalną, która pozwala na dobre doświetlenie każdej kondygnacji budynku, niezwykłym, industrialnym designem całej inwestycji. Charakterystycznym elementem są tarasy dachowe przynależne do mieszkań – zielony ogród w centrum miasta to coś niesamowitego. Oferujemy rozwiązania, które dotychczas nie były standardem na rynku nieruchomości – np:. wszystkie nasze apartamenty posiadają system smart home. W budynku planowane są również automaty paczkowe dla mieszkańców, windy wjeżdżające do apartamentów, zielony dziedziniec.

Lofty w Fabryce Jedwabiu

Adres:

90-521 Łódź, Wólczańska 13

Opis inwestycji:

Unikatowe mieszkania w sercu Łodzi, stworzone w ponad stuletnim kompleksie pofabrycznym z neorenesansową kamienicą, wpisaną do Gminnej Ewidencji Zabytków. Ambitny projekt rewitalizacji, który podkreśla historyczny, industrialny rys miejsca i wyróżnia się standardem premium na łódzkim rynku nieruchomości. Oto Lofty w Fabryce Jedwabiu przy ul. Wólczańskiej 13 w Łodzi. Inwestycja leży kilkaset metrów od ulicy Piotrkowskiej, Filharmonii Łódzkiej, Teatru Nowego oraz Muzeum Sztuki. W pobliżu znajdują się też przystanek przyszłego łódzkiego metra, szkoły, akademie, rynek i centrum handlowe Manufaktura. Kompleks oferuje 7000 m2 powierzchni mieszkalnej oraz 1000 m2 powierzchni handlowo – usługowej w samym centrum miasta, a przy tym industrialny design nadaje inwestycji niepowtarzalnego charakteru. Kameralne Lofty w wydaniu premium, z eleganckim lobby i nowoczesnymi udogodnieniami to odpowiedź dla poszukujących ponadprzeciętnych rozwiązań. Łódź nigdy jeszcze nie miała takiej propozycji dla swoich mieszkańców. Sprzedaż wkrótce.

Kamienica przy Operze

Adres:

90-130 Łódź, Narutowicza 47

Opis inwestycji:

Kamienica przy Operze to projekt stworzony dla inwestorów – kup mieszkanie i czerp korzyści z najmu. Ekskluzywne mieszkania będą dostępne przy ul. Narutowicza 47 – jednej z najbardziej prestiżowych ulic w Łodzi. Kamienica zostanie zrewitalizowana i zachowana w pierwotnej formie, utworzonej na planie prostokąta na początku XX. wieku. Symetryczna fasada z dwiema bocznymi dominantami eksponować będzie każdy drobny detal, a kolorystyka budynku nawiązywać będzie do oryginalnego projektu. Miejsce idealne dla osób ceniących bogactwo łódzkiej architektury, dystyngowane sąsiedztwo Teatru Wielkiego oraz znakomitych wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Filharmonia Łódzka, tuż obok nowoczesny dworzec Łódź-Fabryczna, centrum biznesowe Brama Miasta, centrum kultury EC1, magiczny woonerf przy ul. Piramowicza wraz zabytkową zabudową kamieniczną ul. Piotrkowskiej – tworzą najpiękniejszą część Łodzi.
Sprzedaż wkrótce.

Mielczarskiego Residence

Adres:

91-067 Łódź, Mielczarskiego 11

Opis inwestycji:

Inwestycja przy ul. Mielczarskiego znajduje się w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego Manufaktura – najsłynniejszego kompleksu handlowo-rozrywkowego w Łodzi. Mielczarskiego Residence to projekt odwzorowujący klasyczną łódzką zabudowę w nowoczesnym wydaniu, a zielone tarasy dachowe pozwalają na złapanie oddechu we własnym ogrodzie w centrum miasta. Bliskość budowanego aktualnie przystanku “łódzkiego metra” – Łódź-Polesie zapewnia świetne połączenie komunikacyjne. Sprzedaż wkrótce.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość