Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Reapolis
Adres dewelopera:

80-330 Gdańsk, Opacka 16

Dostępne lokalizacje:

Trójmiasto

O deweloperze

Nasze hasło przewodnie to TWORZYMY DOBRE MIEJSCA. W zgodzie z tym hasłem od 2012 roku realizujemy inwestycje mieszkaniowe, bo każdy zasługuje na wygodne i ładne miejsce do życia.
Jesteśmy dumni z dotychczasowych realizacji osiedli mieszkaniowych w Trójmieście: STO10 Chylońska w Gdyni oraz Vialo, Argentum i Obotrycka w Gdańsku. Aktualnie realizujemy dwie inwestycje: STORIA w Gdańsku oraz MAŁA CHYLOŃSKA w Gdyni.
Pod każdą inwestycję starannie dobieramy lokalizacje, projekty architektoniczne oraz zespoły wykonawców. Wszystkie realizacje prowadzimy z szacunkiem dla genius loci miejsca, potrzeb przyszłych mieszkańców oraz warunków biznesowych i budowlanych.
Więcej informacji o aktywnościach dewelopera na stronie https://reapolis.pl/aktualnosci/

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Storia

Adres:

80-208 Gdańsk, Elizy Orzeszkowej 13

Opis inwestycji:

Klimatyczne osiedle, które powstaje pomiędzy ulicami Orzeszkowej i Braci Śniadeckich. Utworzą je 4 budynki o niskiej zabudowie z 52 mieszkaniami. Mieszkańcy STORII będą mieli do dyspozycji okazałą salę klubową, przyjemną strefę fitness, oraz zewnętrzny ogród z oryginalnie zaaranżowanymi strefami – miejsca spotkań i odpoczynku mikrospołeczności STORII. Dodatkowym atutem niektórych mieszkań położonych na parterach budynków będą przydomowe ogródki. Cechy inwestycji: niska kameralna zabudowa: 4 budynki, 3 kondygnacje, 52 mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o pow. od 25m2 do 67m2, balkony we wszystkich mieszkaniach, termin realizacji: III kwartał 2024 r.

Mała Chylońska

Adres:

81-021 Gdynia, Chylońska 172

Opis inwestycji:

Nowa, ciekawa inwestycja w portfolio Reapolis – kameralny budynek wielorodzinny, który powstanie w cichej części gdyńskiej dzielnicy Cisowa, przy ulicy Chylońskiej 172. Liczba kondygnacji: 4, niska kameralna zabudowa, mieszkania: 2- i 3-pokojowe, pow. mieszkań od 37m2 do 62m2, ogródki przy mieszkaniach na paterze, balkony we wszystkich mieszkaniach, hala garażowa, termin realizacji: II kwartał 2025 r. Nowoczesna architektura, w której wyraźnie widać inspirację gdyńskim modernizmem, oraz elegancki akcent w postaci grafik gdyńskiego artysty – Jana Rutki.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość