Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
RDM Inwestycje Deweloperskie
Adres dewelopera:

15-256 Białystok, Drewniana 11

Dostępne lokalizacje:

Białystok, Bielsk Podlaski, Szczyrk

O deweloperze

RDM Inwestycje tworzy kameralne budynki w wyjątkowych lokalizacjach. Ich szczególność wynika najczęściej z centralnego położenia lub wspaniałego sąsiedztwa, np: terenów zielonych. Natomiast kameralność inwestycji jest łączona z eleganckim stylem, dzięki czemu zostaje wykreowana niezwykle atrakcyjna przestrzeń do życia, pracy oraz swobodnego odpoczynku. RDM Inwestycje jest gwarancją bezpiecznej i pewnej inwestycji w nieruchomości, których wartość stale rośnie pomnażając Państwa kapitał.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Apartamenty Marczukowska

Adres:

15-724 Białystok, Marczukowska 14

Opis inwestycji:

Inwestycja Apartamenty Marczukowska to nowa jakość i nowoczesne spojrzenie na mieszkanie w mieście. Niewysoki elegancki budynek subtelnie wkomponowuje się w otoczenie rozległych, zagospodarowanych terenów zielonych ze stawami. Wyposażony w ciche windy, szerokie klatki schodowe, wygodny garaż podziemny i obszerne balkony z widokiem na stawy sprawia, że życie w tym miejscu będzie i przyjemne i piękniejsze. W naszej ofercie posiadamy wiele różnorodnych typów mieszkań trzypokojowych. W tym na szczególnej Państwa uwadze polecamy wyjątkowe mieszkania z ogródkami, mieszkania dwustronne oraz te z widokiem na stawy.

Apartamenty Generalskie

Adres:

15-370 Białystok, Generała Józefa Bema 48

Opis inwestycji:

Poczuj się klasycznie komfortowo. Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu. Gdzie w zasięgu ręki masz cała energię miejskiego życia. Korzystaj z bogatej infrastruktury i bliskości ważnych dla Ciebie miejsc. Dobry dojazd do centrum oraz dworców PKP i PKS. Przekonaj się, jak wygodnie będzie Ci żyć w pobliżu centrum miasta. A kiedy masz ochotę po prostu, wróć i odpocznij w enklawie swojego nowego mieszkania, to sprawi Ci przyjemność za każdym razem.

Warszawska 109

Adres:

15-062 Białystok, Warszawska 109

Opis inwestycji:

Warszawska ma swoich wielbicieli oraz kultowe miejsca. Jest najstarszą ulicą w Białymstoku, zamieszkaj tu i poznaj jej tajemnice, zakamarki i niepowtarzalną atmosferę. Inwestycja Warszawska 109 pragnie wtopić się w pejzaż i zaprzyjaźnić. To kolejna po Piasta 17 urocza kamieniczka w naszym wykonaniu. Zależy nam na tworzeniu ciekawych architektonicznie budynków, będących prywatnymi enklawami komfortu. Gdzie od wejścia wzbiera uczucie: „chcę tu zamieszkać”.

Domy w Niewodnicy

Adres:

16-001 Niewodnica Kościelna, Trakt Napoleoński

Opis inwestycji:

W miejscowości Niewodnica Korycka powstają wymarzone domy w pobliżu urokliwego lasu. Tutaj czas staje w miejscu a bliskość natury sprawia, że poczujecie się niemal, jak w zaczarowanym ogrodzie. Niewątpliwym atutem, który podnosi komfort mieszkańców jest funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń z dużymi, dobrze doświetlonymi pomieszczeniami. Wysoka jakość materiałów w połączeniu z dbałością o detale, modernistyczne bryły budynków z elegancką kolorystyką utrzymaną w odcieniach bieli, szarości i grafitu stworzą spójną, trwałą i estetyczną całość. Domy budowane są w sprawdzonej technologii tradycyjnej, oddane w standardzie deweloperskim. Posiadają dwie pełnowymiarowe kondygnacje mieszkalne bez skosów oraz gospodarczy strych.

Szczyrk – Górska 12

Adres:

43-370 Szczyrk, Górska 12

Opis inwestycji:

Aparthotel Górska 12 to ekskluzywna inwestycja powstająca w samym sercu Szczyrku – nowej zimowej stolicy Polski. Projekt zakłada realizację 68 apartamentów wraz ze strefą basenową oraz SPA Wellness. Do każdego apartamentu przynależy balkon wykończony szklanymi balustradami aby nie tracić rozpościerającego się zjawiskowego widoku na okoliczne szczyty Beskidu Śląskiego. Budynek swoim stylem wpisuje się w górskie otoczenie i charakter zabudowy. Głównym materiałem jest drewno, dzięki któremu budynek jest nie tylko elegancki, ale również przytulny w swoim klimacie.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość