Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
PROFBUD
Adres dewelopera:

01-161 Warszawa, Obozowa 57

Dostępne lokalizacje:

Warszawa, Łódź, Konstancin-Jeziorna

O deweloperze

PROFBUD TO POLSKA FIRMA DEWELOPERSKA Z WARSZAWY. W CIĄGU PONAD 12 LAT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI ZREALIZOWALIŚMY WYSOKIEJ JAKOŚCI PROJEKTY W ATRAKCYJNYCH LOKALIZACJACH OFERUJĄC NASZYM KLIENTOM MIESZKANIA I DOMY „SZYTE NA MIARĘ”
Budujemy miejsca, przestrzeń oraz społeczności, w których wszyscy możemy osiągać więcej. W centrum naszego działania zawsze stoi człowiek – Klient, kontrahent, pracownik. W firmie wyznaczyliśmy sobie jeden cel, 100% satysfakcji każdego z nich. To właśnie wyróżnia nas na tle konkurencji. Wszyscy razem, codziennie staramy się realizować i pracować w zgodzie z pięcioma fundamentami przedsiębiorstwa jakimi są: odpowiedzialność, szacunek, zaangażowanie, standard oraz zaufanie. Wierzymy, że wspólnie stawiając przed sobą śmiałe i precyzyjne cele, zdobędziemy jeszcze wiele nieodkrytych lądów, w końcu „kto nie wie, do jakiego portu chce przybić, dla tego żaden wiatr nie będzie dobry”. W ciągu ponad 12 lat działalności deweloperskiej udało nam się zrealizować wiele wysokiej jakości projektów w atrakcyjnych lokalizacjach. Obecnie nasza uwaga i cele skupiają się na ekologii oraz odnawialnych źródłach energii, czego przykładem jest budowa własnej farmy wiatrowej o mocy 15 MW, w przyszłości zasilająca energią elektryczną inwestycje firmy PROFBUD. Do flagowych projektów realizowanych obecnie należą również: Osiedle Symbio City i Osiedle Goslove na Pradze Południe, Osiedle Złota Oksza w Ursusie, ekologiczne miasteczko Gaia Park w Konstancinie-Jeziornie oraz Osiedle Primo zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi. PROFBUD należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

GAIA PARK

Adres:

05-510 Konstancin-Jeziorna, Torowa 1

Opis inwestycji:

U podstaw miasteczka domów Gaia Park leżą cztery filary: energia, woda, powietrze i społeczność. Pozwolą one mieszkańcom na życie w trybie „EKO”: w przyjaźni z naturą i w zgodzie z samym sobą. W skład inwestycji wchodzi 14 domów bliźniaczych i 16 domów szeregowych.

OSIEDLE PRIMO IV ETAP

Adres:

90-131 Łódź, Lindleya 8

Opis inwestycji:

Osiedle Primo etap IV (326 mieszkań) zlokalizowane w Nowym Centrum łódzkich wydarzeń to odpowiedź dla wymagających, ambitnych osób, które w sercu miasta chcą pisać swój scenariusz na szczęśliwe życie.

OSIEDLE GOSLOVE

Adres:

03-982 Warszawa, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 17-19

Opis inwestycji:

Nowe osiedle przy ul. Nowaka-Jeziorańskiego tworzą dwa 7-piętrowe budynki, w których łącznie znajdą się 233 mieszkania. Odkryj przestrzeń w dobrym guście, skomponowaną z dobrych relacji i planów na udaną przyszłość. Zamieszkaj w świecie, który pokochasz.

OSIEDLE ZŁOTA OKSZA

Adres:

02-495 Warszawa, Zagłoby 16

Opis inwestycji:

Zamieszkaj na Osiedlu Złota Oksza w warszawskim Ursusie (276 mieszkań).
Jeden, pięcioklatkowy budynek idealnie komponuje się z okoliczną zabudową, zachowując jednak swój indywidualny charakter.

OSIEDLE PRIMO III ETAP

Adres:

90-132 Łódź, Tramwajowa 7

Opis inwestycji:

III etap Osiedla Primo (110 mieszkań) powstaje w Nowym Centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Łódź Fabryczna. Jest to doskonale skomunikowana część miasta – tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1.

SYMBIO CITY

Adres:

04-187 Warszawa, Ostrobramska 76

Opis inwestycji:

Budynek zlokalizowany przy ul. Ostrobramskiej 76 to harmonijne połączenie mieszkań oraz lokali usługowych. Bogata infrastruktura kulturalna i edukacyjna oraz bliskość terenów zielonych czyni to miejsce wyjątkowym.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość