Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Prestige PM
Adres dewelopera:

05 - 500 Piaseczno, Pawia 7, lok. 96

Dostępne lokalizacje:

Międzyzdroje

O deweloperze

Grupa Prestige jest jednym z najbardziej doświadczonych i solidnych polskich deweloperów (38 miejsce wśród wschodnio- i środkowo-europejskich deweloperów w 2012 roku wg rankingu Constrution Investment Journal). W skład Grupy wchodzą znane i liczące się na warszawskim rynku nieruchomości podmioty prowadzące:

• działalność deweloperską – wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytkowania w ciągu ostatnich 6 lat ponad 1.300 lokali mieszkalnych,
• zarządzanie nieruchomościami – Grupa Prestige zarządza portfelem nieruchomości usługowych, mieszkalnych oraz biurowych.

Obecnie Grupa Prestige należy do grona uznanych i wiarygodnych polskich deweloperów, mającym w swym portfolio tysiące zrealizowanych lokali. Są to zarówno funkcjonalne mieszkania, komfortowe apartamenty (także sprzedawane jako nieruchomości inwestycyjne) jak i powierzchnie biurowe i komercyjne w inwestycjach zrealizowanych w Warszawie oraz w Międzyzdrojach.

Wysoka jakość realizacji inwestycji, terminowość, a przede wszystkim tysiące zadowolonych Nabywców potwierdzają naszą renomę. Budujemy funkcjonalne mieszkania na przemyślanych architektonicznie osiedlach, możliwie blisko zieleni, komunikacji i zaplecza zdrowotno-edukacyjnego. Przykładamy wagę do terminowego przebiegu procesu budowy i odbioru lokalu, staramy się by w procesie obsługi klienta czuł się On jak partner, doceniając jakość kontaktu i transparentność procesu zakupu. Ręczymy za nasze projekty naszą marką.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Bel Mare & Aqua Resort

Adres:

72-500 Międzyzdroje, Bursztynowa 1

Opis inwestycji:

Luksusowe miasteczko wypoczynkowe, de facto nowa dzielnicę Międzyzdrojów, gdzie zaledwie 300 metrów od plaży Inwestor znajdzie się wszystko, co kojarzy z komfortowym wypoczynkiem. Bel Mare & Aqua Resort to apartamenty na wynajem i luksusowe pensjonaty o standardzie 5 gwiazdek w centrum Międzyzdrojów. Oprócz w pełni wyposażonych komfortowych i klimatyzowanych lokali Goście i Inwestorzy znajdą tu wielkoformatowe restauracje, Spa, baseny, siłownię i centra rozrywki oraz rozległe Kids Play. Do dyspozycji Gości pozostają także 3 prywatne plaże z pełną infrastrukturą wypoczynkową. Ruszyła także budowa Aquaparku w Międzyzdrojach, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Budynek składać się będzie z pięciu kondygnacji nadziemnych. Jego kubatura wyniesie blisko 40000 m³, zaś powierzchnia całkowita 17425 m². Naszym Inwestorom oferujemy apartamenty będące ochroną kapitału poprzez możliwość dochodu pasywnego z wynajmu, jak i gwarancją zysku wynikającego ze stabilnego wzrostu wartości nieruchomości.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość