Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Partner
Adres dewelopera:

05-300 Mińsk Mazowiecki, Dąbrówki 30

Dostępne lokalizacje:

Mińsk Mazowiecki, Pruszków

O deweloperze

Firma PARTNER działalnością budowlaną i deweloperską zajmuje się od 1993 roku. Dzięki jej inwestycjom w samym tylko Mińsku Mazowieckim oddanych do użytku zostało ponad 2500 mieszkań. Realizacje objęły również osiedla domów jednorodzinnych w malowniczo położonych miejscowościach Stojadła i Grzebowilk oraz budynki wielorodzinne w Warszawie, Legionowie i Pruszkowie. PARTNER zapewnia korzystne ceny mieszkań, indywidualne harmonogramy spłat oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z wybranymi bankami.
Jesteśmy również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle pod Klonami VII

Adres:

05-300 Mińsk Mazowiecki, Klonowa

Opis inwestycji:

Wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak można określić inwestycję Osiedle pod Klonami, na które obecnie składa się jedenaście trzy- i czteropiętrowych budynków mieszkalnych , kolejny etap nr XVII jest w w trakcie realizacji. Komfortowe i kameralne, a jednocześnie nowoczesne i nieprzerwanie rozwijające się osiedle zostało wybudowane w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasów i niskich zabudowań. W ofercie dewelopera są mieszkania o powierzchni od 25 do 86 m2, wszystkie z nich są dobrze doświetlone, mają starannie przemyślane i funkcjonalne rozkłady. W każdej klatce schodowej znajduje się winda. Zaletą mieszkania na Osiedlu pod Klonami jest możliwość korzystania z jego bogatej infrastruktury. Pięknie zaaranżowane ogródki, oraz nowoczesne przedszkole ułatwiają i umilają codzienne życie tych, którzy już zdecydowali się na zakup nieruchomości.

Corner Park

Adres:

05-800 Pruszków, Aleja Wojska Polskiego 123

Opis inwestycji:

Mieszkania w inwestycji Corner Park w Pruszkowie to inwestycja realizowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Osobach poszukujących komfortowej przestrzeni do życia zgodnie z własnym indywidualnym rytmem. Nowe mieszkanie w Pruszkowie są przestronne i optymalnie doświetlone. Komfort życia dodatkowo podnoszą wygodne balkony, tarasy i ogródki, dzięki którym mieszkańcy mogą korzystać z dodatkowej, prywatnej przestrzeni do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Corner Park Pruszków to także szereg dodatkowych udogodnień, których zadaniem jest podniesienie komfortu życia w ramach realizowanej inwestycji. Podczas projektowania obiektu deweloper zadbał o garaże podziemne oraz naziemne miejsca parkingowe, a także schowki i komórki lokatorskie, których zadaniem jest rozwiązanie problemu z przechowywaniem.

WesołoMi

Adres:

05-300 Mińsk Mazowiecki, Wesoła (róg ul. Sosnowej)

Opis inwestycji:

Cicha, kameralna inwestycja w podwarszawskiej miejscowości już niedługo będzie mogła spełnić marzenia 71 nabywców. Szeroka oferta mieszkań o przemyślanym rozkładzie, od kawalerek po lokale 4-pokojowe, idealnie wpisują się w wymagania zarówno singli, par, jak również rodzin z dziećmi. Każde z mieszkań będzie miało balkon, dostępne również będą miejsca w garażu podziemnym. Do dyspozycji będą również miejsca postojowe na terenie inwestycji. W części podziemnej zlokalizowano również komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Bez wątpienia na wyróżnienie zasługuje lokalizacja inwestycji, która jest jej dużym atutem. Osiedle jest doskonale skomunikowane ze stolicą.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość