Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Neptun Mieszkania
Adres dewelopera:

71-431 Szczecin, Ogińskiego 15

Dostępne lokalizacje:

Szczecin

O deweloperze

Działamy na szczecińskim rynku deweloperskim od 2000 roku. Od początku działalności firmy budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać. To nasza niezmienna misja firmy. Projekt każdego mieszkania jest starannie opracowany aby zapewnić optymalną funkcjonalność. Wspomagamy wiele akcji charytatywnych i kulturalnych w Szczecinie. Projekty mieszkań powstają z myślą o osobach poszukujących miejsca, które stanie się dla nich i ich rodzin prawdziwym azylem.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Arkońska 37A

Adres:

71-470 Szczecin, Arkońska 37A

Opis inwestycji:

Kamienica Arkońska 37A będzie położona w doskonałej lokalizacji Szczecina – zaledwie 9 minut do Centrum tuż przy Parku Kasprowicza. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone: Ogród Botaniczny, Las Arkoński, Ogród Różany, Syrenie Stawy. Osoby aktywne znajdą tu łatwy dostęp do ścieżek rowerowych, tras biegowych i spacerowych oraz kortów tenisowych. W Kamienicy znajdować się będą 23 mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 67 metrów kwadratowych oraz cichobieżna winda. Budynek został zaprojektowany jako 6 kondygnacyjny z 5 kondygnacjami naziemnymi i 1 kondygnacją podziemną z 23 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych.

Osiedle Fawor

Adres:

71-836 Szczecin, Nehringa

Opis inwestycji:

Blisko natury z pięknymi widokami planujemy powstanie nowej inwestycji pod nazwą Osiedle Fawor zlokalizowanej w północnej dzielnicy Szczecina, przy ul. Nehringa.
Projekty mieszkań powstają z myślą o osobach poszukujących miejsca, które stanie się dla nich i ich rodzin prawdziwym azylem.
Osiedle składać się będzie z czterech budynków 3 kondygnacyjnych, parkingów podziemnych oraz miejsc postojowych naziemnych.
Mieszkania projektujemy z uwzględnieniem różnorodnych potrzeb przyszłych mieszkańców.
Całość naszej inwestycji dopełniać będzie starannie zaprojektowana roślinność oraz wewnętrzne alejki z elementami małej architektury – ławkami i klimatycznym oświetleniem i placem zabaw.

Kołłątaja Police

Adres:

72-010 Police, Kołłątaja 48

Opis inwestycji:

W Centrum Starych Polic przy ulicy Hugona Kołłątaja powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa. Jest to nowoczesny budynek wielorodzinny z windą z 44 przestronnymi mieszkaniami z ogródkami w parterze lub balkonami na wyższych kondygnacjach.
W sprzedaży znajdą się mieszkania, w układach: 1, 2 i 3 – pokojowych o powierzchniach, w przedziale: od 26 m2 do 55 m2.
W budynku przewidziane zostały komórki lokatorskie, zaplecza garaży oraz miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej.
Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja, która zapewnia bliski dostęp do wszystkiego, co jest niezbędne do wygodnego życia w mieście.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość