Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
MR Projekt
Adres dewelopera:

81-577 Gdynia, Rdestowa 138A lok. U2 (31)

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk, Toruń

O deweloperze

MR Projekt – deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku inwestycji budowlanych w Trójmieście. Specjalizujemy się w budowie kameralnych budynków mieszkalnych i domów jednorodzinnych w atrakcyjnych lokalizacjach. Nasze projekty estetycznie komponują się z otoczeniem. Możemy poszczycić się dużym gronem zadowolonych klientów. Realizowane przez nas inwestycje budowlane wyróżniają się atrakcyjną formą architektoniczną, funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz wysokim standardem przestrzeni wspólnych. Oferujemy mieszkania, apartamenty i domy na sprzedaż, które zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Naszym Klientom gwarantujemy terminową realizację umów i sprawny odbiór mieszkań. Oferujemy kompleksową realizację przedsięwzięć deweloperskich.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Orzeszkowej 7

Adres:

80-208 Gdańsk, Orzeszkowej 7

Opis inwestycji:

Dwa kameralne budynki posadowione na wspólnej hali garażowej z 24-funkcjonalnie zaprojektowanymi 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami. Do każdego mieszkania przewidziana została komórka lokatorska i miejsce postojowe w hali garażowej. Budynek swoją architekturą nawiązywać będzie do sąsiadującej zabudowy. Każdy Budynek wyposażony będą w nowoczesną cichobieżną windę z odzyskiem energii, oświetlenie ledowe, instalację wideodomofonową, instalację telewizyjną i internetową. Budynki charakteryzować się będą niską energochłonnością dzięki zastosowaniu wysokiej jakości trzyszybowych okien, odpowiedniej termoizolacji i innych rozwiązań technicznych, które zapewnią niskie koszty eksploatacji. Aniołki to doskonale skomunikowana dzielnica Gdańska: tramwaje, autobusy, Szybka Kolej Miejska, droga rowerowa wzdłuż al. Zwycięstwa. 2 szkoły podstawowe, przedszkola, Gdański Uniwersytet Medyczny i Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Politechnika Gdańska. Na terenie dzielnicy znajdują się również Opera Bałtycka, Multikino, restauracje, sklepy.

Młode Bielawy

Adres:

87-162 Toruń, Szczecińska 25

Opis inwestycji:

Młode Bielawy Szczecińska 25 – kameralny budynek z szesnastoma, funkcjonalnymi, dwu- i trzypokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 43 do 73 m2. Do każdego mieszkania przewidziano komórkę lokatorską lub indywidualny garaż, dostępne są również zewnętrzne miejsca postojowe. Budynek swoją architekturą nawiązywać będzie do sąsiadującej zabudowy jednorodzinnej. Unikalna lokalizacja, wśród niskiej zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły, przedszkola i osiedlowego parku to idealne miejsce do mieszkania zarówno dla młodszych, jak i bardziej zaawansowanych wiekowo. W parterze budynku znajdować się będzie pięć lokali usługowych. Obiekt wyposażony będzie w windę, panele solarne i fotowoltaicze, instalację wideodomofonową, instalację telewizyjną i internetową, zaś dostęp do wewnętrznego parkingu ograniczony będzie szlabanem. Wysoki standard budynku podkreślać będzie również atrakcyjna aranżacja części wspólnych.

Osiedle Ekosfera

Adres:

80-298 Gdańsk, Sulęczyńska

Opis inwestycji:

Unikalne osiedle samodzielnych domów jednorodzinnych „ekosfera” w Gdańsku, przy ul. Sulęczyńskiej. Idealne rozwiązanie dla 4-5 osobowej rodziny. Wygodny dojazd i pełna infrastruktura miejska w okolicy (szkoły, przedszkola, sklepy). „ekosfera” to wyjątkowa szansa posiadania własnego domu z ogródkiem. Nie bliźniaka, czy segmentu w zabudowie szeregowej, ale samodzielnego domu na wydzielonej działce. Wyjątkowość osiedla to także atrakcyjna bryła domów i ich funkcjonalność oraz nowoczesne systemy ograniczające do minimum koszty eksploatacji i podnoszące komfort życia.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość