Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Mr dom
Adres dewelopera:

81-350 Gdynia, Plac Kaszubski 7/11

Dostępne lokalizacje:

Gdynia, Mechelinki

O deweloperze

Firma Mr Dom na rynku w branży budowlanej funkcjonuje już od kilkunastu lat. W swoim dorobku ma wiele zrealizowanych inwestycji. Działalność firmy jest ukierunkowana na realizację projektów mieszkaniowych oraz usługowych. Przez wiele lat pracy pozyskaliśmy wyspecjalizowaną kadrę, która jest gwarancją wysokiej jakość obsługi zarówno przedsprzedażowej jak i posprzedażowej. Nasze inwestycje są tworzone z myślą o Państwa potrzebach. Wiemy, że zakup własnego mieszkania jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji.

Projektujemy a następnie budujemy domy, ale nasza odpowiedzialność społeczna nie kończy się na granicach działki budowlanej. Tworzymy również przyjazne i zielone przestrzenie do życia, które służą nie tylko naszym mieszkańcom. Stawiamy sobie za cel, by nasze realizacje były otwarte na naturę i bezpieczne dla człowieka. Chcemy tworzyć inwestycje mieszkaniowe, które idealnie wpiszą się w tkankę miejską i będą bezpieczne dla środowiska.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Brizo Park

Adres:

81-198 Mechelinki, Wypoczynkowa

Opis inwestycji:

Brizo Park w Mechelinkach to prestiżowa inwestycja osiedla domów jednorodzinnych, która zlokalizowana jest bezpośrednio w pasie nadmorskim. Każdy z nich, o powierzchni ok. 218 m², posiada ogród, duży taras, szeroki podjazd oraz garaż na dwa auta – czyli wszystko to, co pozwala na komfortowe życie. Głównym założeniem koncepcji jest dostosowanie funkocjonalności do krajobrazu. Chcieliśmy podkreślić naturalne walory okolicy osiedla Brizo Park. Przez jego środek prowadzi kręta alejka, która wokoło jest bogato obsadzona roślinami. W przestrzeni parku są liczne ławeczki, altanka i wydzielone dwa place zabaw. Chcemy, aby dzieci miały kontakt z naturą, dlatego park będzie bogaty w różne gatunki kwiatów, karmniki, domki dla ptaków i owadów. Plac zabaw posiada obszar z urządzeniami do street workoutu oraz zjazd linowy.

Park Dragonów

Adres:

81-586 Gdynia, Dragonów 7

Opis inwestycji:

Osiedle „Park Dragonów” to nowoczesne domy jednorodzinne w znakomitej lokalizacji miejskiej, wybudowane z najlepszej jakości materiałów, w oparciu o nowatorskie rozwiązania, z myślą o komforcie i niskich rachunkach. Kameralna inwestycja obejmuje 10 domów. Wraz z dwustanowiskowym garażem, mają powierzchnię od 166 do 230 m². Domy posiadają ogrody od 87 do 203 m2. Każdy dom w „Parku Dragonów” wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze znajdują się: przestronny salon z jadalnią, wyodrębniona kuchnia, toaleta. W salonie są panoramiczne, na całą ścianę okna. Wysokość parteru to 2,95 m. Na piętrze mieszczą się trzy lub cztery pokoje, łazienką. Domy E2 i D2 są zaprojektowane w 3 kondygnacjach . Z okien domów rozpościera się kojący duszę widok na ścianę lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość