Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Mostostal
Adres dewelopera:

01-531 Warszawa, Wybrzeże Gdyńskie 6B

Dostępne lokalizacje:

Warszawa, Zegrze

O deweloperze

Mostostal ® S.A. to doświadczona firma działająca w branży deweloperskiej, a wyrosła z budowlanej. Obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego. Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.
Nasza filozofia to pełna kontrola nad realizacją całego procesu inwestycyjnego – od stworzenia optymalnej koncepcji oferty, poprzez pozyskiwanie gruntów, realizację i wykonawstwo, kończąc na przekazaniu obiektu do użytkowania. Swoje działania koncentrujemy na rynku deweloperskim zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak również na projektach komercyjnych.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Konwiktorska Residence

Adres:

00-217 Warszawa, Konwiktorska

Opis inwestycji:

Cenimy sobie wyjątkowość, dlatego każdy z naszych 78 apartamentów będzie jedyny w swoim rodzaju. Niemal szyty na miarę. Funkcjonalny, nowoczesny, by zapewnić najwyższy komfort życia. Bo w tej kwestii nie zgadzamy się na żadne kompromisy.
Elegancka, a jednocześnie klasycystyczna bryła budynku uzupełniona została o charakterystyczne gzymsy, stylem nawiązujące do modernizmu międzywojennego. Cały budynek został zaprojektowany w kształcie litery U o zróżnicowanej wysokości od 5. do 7. kondygnacji, nadając tym samym inwestycji kameralny charakter.

Rezydencja Zegrze

Adres:

05-131 Zegrze, Groszkowskiego 22a

Opis inwestycji:

Na działce z bezpośrednim dostępem do wody i plaży powstaną 4-piętrowe, wtopione w malownicze nabrzeże apartamentowce, o elewacjach w stonowanych kolorach – białym, szarym oraz naturalnym kolorze drewna. Mieszkania zaprojektowane zostały w taki sposób, aby przyrodę wpuścić do ich środka. Duże przeszklenia okien, od podłogi do samego sufitu, pozwolą codziennie cieszyć się rytmem zmieniających się pór roku. Przynależne do każdego mieszkania loggia lub taras zwrócone będą w kierunku wody i kojącej zieleni. Do dyspozycji mieszkańców będzie otwarte w stronę jeziora urokliwe patio wypełnione starannie zaprojektowaną zielenią, placami zabaw dla dzieci i strefą fontann. W trosce o ciało i duszę na terenie osiedla powstanie wyjątkowa strefa – dostępny tylko dla mieszkańców pawilon z siłownią.

Home Factory

Adres:

03-307 Warszawa, Kotsisa 8

Opis inwestycji:

Home Factory to klasyczne w formie budynki wielorodzinne z podziemną halą garażową oraz punktami usługowymi na parterze. Przestrzeń osiedla została zaprojektowana w taki sposób, żeby zaspokoić różnorodne potrzeby mieszkańców – zakupy, aktywność fizyczną, czy po prostu odcięcie się od zgiełku miasta wśród zieleni w swoim ogródku, na tarasie lub balkonie. Główną myślą przyświecającą nam podczas projektowania Home Factory było stworzenie miejsca, w którym można się zadomowić na tyle, żeby każdego dnia żyć własnym rytmem. Dlatego każde z mieszkań charakteryzuje wielofunkcyjny układ, który pozwala na ciekawe aranżacje przestrzeni. Bez względu na to, czy szukamy mieszkania tylko dla siebie, czy dla całej naszej rodziny.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość