Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Lupina Development
Adres dewelopera:

20-009 Lublin, Kapucyńska 6 lok.9

Dostępne lokalizacje:

Lublin, Warszawa

O deweloperze

Lupina Development tworzy nieruchomości dla tych, którzy cenią nienaganny design, doskonałe rzemiosło i terminowość. Każdy z naszych projektów uosabia prawdziwą definicję jakości. Przykładamy ogromną wagę do materiałów z których budujemy, a każdy szczegół jest przez nas dokładnie dopracowywany. Nowoczesność oznacza dla nas nietypowe rozwiązania, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Poszukujemy innowacyjnych pomysłów, które zaskoczą naszych Klientów i ułatwią im życie. W obrębie luksusu pracujemy od kilkunastu lat, dlatego wiemy jak sprostać wymaganiom naszym Klientom, którzy oczekują od rynku czegoś więcej. Współpracujemy z wybitnymi architektami, projektantami i fachowcami budowlanymi. Nasze wewnętrzne zespoły nadzorują każdy aspekt, od pomysłu do zakończenia, poświęcając czas, energię i zasoby potrzebne do dostarczania najlepszych produktów i usług.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Royal Residence

Adres:

21-008 Dąbrowica, Uzdrowiskowa 33

Opis inwestycji:

Absolutnie wyjątkowy projekt w elitarnej Dąbrowicy, położonej 12 minut od centrum Lublina. To imponujące osiedle zachwyci każdego mieszkańca Lubelszczyzny. Zamknięte osiedle 8 luksusowych domów z garażem podziemnym pod całą inwestycją jest jedynym w swoim rodzaju projektem w tym regionie. Mieszkańcy cieszą się tu ekskluzywnością i bezpieczeństwem:
236 m², 4 sypialnie, 3 łazienki, taras, prywatny ogród na działce, panele słoneczne. Garaż podziemny dla całej inwestycji, 100 m² okien w stolarce aluminiowej, klasa energetyczna A, zamknięte osiedle, zaledwie 12 minut od centrum Lublina. Inwestycja została wyróżniona przez portal Archinea.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość