Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Litus Invest
Adres dewelopera:

80-601 Gdańsk, Profesora Witolda Andruszkiewicza 5 lok. 2/38

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk, Tczew

O deweloperze

Litus Invest od 2006 roku realizuje projekty nowoczesnego budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, tworząc nową jakość w branży, stawiając na precyzję i niezawodność.
Budujemy przyjazne ludziom miejsca do codziennego życia, odpowiadające na najważniejsze potrzeby – stabilizacji, piękna i poczucia bezpieczeństwa.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Cube 29

Adres:

83-110 Tczew, Armii Krajowej 29

Opis inwestycji:

Cube 29 to wyjątkowy, butikowy budynek wielorodzinny przy ul. Armii Krajowej w Tczewie. Bez wątpienia głównym wyróżnikiem inwestycji jest gwarancja intymności i poczucia bezpieczeństwa, zamkniętych w nowoczesnej formie. Mieszkańcy Cube 29 będą mieli do dyspozycji cztery kondygnacje mieszkalne oraz jeden podziemny poziom, w którym znajdą się komórki lokatorskie oraz miejsce do przechowywania rowerów czy wózków. Budynek składa się z ośmiu mieszkań: 2- i 3-pokojowych, rozłożonych na czterech piętrach. W celu zachowania intymnego klimatu nieruchomości, na każdym z poziomów znajdują się jedynie dwa mieszkania, o powierzchniach w przedziale od 41 do 66 m2. Każde z nich podzielono na strefę dzienną (od południowego wschodu) i sypialną (od północnego zachodu). Przemyślana koncepcja architektoniczna to nie tylko wygoda, ale i wyjątkowy design wnętrz – unikatowego charakteru dodają wykonane ze stali grafitowe balustrady balkonów i portfenetry.

Novo 30

Adres:

80-175 Gdańsk, Leszczynowa

Opis inwestycji:

NOVO 30 to mieszkania w Gdańsku o wysokim standardzie, zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie komfort i pragną zapewnić swojej rodzinie najlepsze możliwe warunki, to idealne miejsce dla singli, par i rodzin z dziećmi. Nowoczesny apartamentowiec znajduje się w doskonałej lokalizacji: blisko urokliwych terenów zielonych oraz infrastruktury wypoczynkowej, a jednocześnie niedaleko centrum Gdańska oraz obwodnicy Trójmiasta. Jasień jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, wybieraną przez mieszkańców dbających o aktywny tryb życia i work-life balance. Cisza, spokój, bezpieczeństwo oraz dogodna lokalizacja – wszystko to sprawi, że NOVO 30 będzie idealnym miejscem do życia. Budynek składa się z piętnastu 3 i 4-pokojowych mieszkań o powierzchni od 62 mkw. do 76 mkw. Najważniejszy wyróżnik NOVO 30 to przemyślany design, spełniający różnorodne potrzeby domowników – również te związane z nowo powstałymi możliwościami pracy zdalnej, dlatego jedno z pomieszczeń można z łatwością zaaranżować tak, aby stało się kameralnym, domowym biurem.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 2000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość