Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Lem-Bud
Adres dewelopera:

87-100 Toruń, Okólna 128

Dostępne lokalizacje:

Toruń, Bydgoszcz

O deweloperze

Lem-Bud to lider rynku deweloperskiego w kujawsko-pomorskim. Do końca 2022 roku deweloper przekazał do użytku ponad 1400 mieszkań. Spółka buduje osiedla przyjazne dla mieszkańców z dużą ilością zieleni oraz dba o wysoką jakość wykończenia.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Sobieskiego 29

Adres:

87-100 Toruń, Sobieskiego 29

Opis inwestycji:

Budynek wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego 29 to nowy projekt, który łączy w sobie tradycyjny urok z nowoczesnym komfortem, zapewniając nie tylko piękny design, ale także dogodną lokalizację. Zaledwie 1,5 km dzieli naszą inwestycję od toruńskiej Starówki. Mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z oferty kulturalnej i rozrywkowej, bez konieczności pokonywania długich tras. Niski, trzypiętrowy budynek stylizowany na kamienicę, został starannie zaprojektowany, aby zachwycić, zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz.

Okólna 123

Adres:

87-100 Toruń, Okólna 123

Opis inwestycji:

Osiedle Okólna 123 to doskonała lokalizacja w samym sercu dynamicznie rozwijającego się i przyjaznego Osiedla Stawki na toruńskim lewobrzeżu. Tutaj łączymy komfort, bezpieczeństwo i doskonałą lokalizację, aby stworzyć idealne miejsce do życia. Architektura budynków zachwyca unikalnym stylem, w którym dominują odcienie bieli i czerwonych cegieł. To połączenie ponadczasowej elegancji i nowoczesności, które idealnie wkomponowuje się w otoczenie, tworząc niepowtarzalny klimat.

Osiedle Nobilis

Adres:

87-100 Toruń, Przy Skarpie 10D

Opis inwestycji:

Nobilis to prestiżowy projekt, który odróżnia się od wszystkich dotychczasowych inwestycji mieszkaniowych w Toruniu. Umiejscowiony w wyjątkowej lokalizacji na granicy Skarpy i Kaszczorka, przy ul. Przy Skarpie 10D. Inwestycja znajduje się na działce położonej na wysokiej skarpie, co gwarantuje niepowtarzalny widok na malownicze zakole Wisły. Projekt wyróżnia się nie tylko pięknym krajobrazem, ale także dbałością o detal i komfort przyszłych mieszkańców. Klatki schodowe zostaną stylowo zaaranżowane, a dla wygody mieszkańców zaplanowano liczne udogodnienia. Będą mieli oni dostęp do przestronnego i unikatowego pomieszczenia rekreacyjnego, w którym znajdzie się wyposażona siłownia, sala kinowa, czy stół do bilarda.

Osiedle Harmonia

Adres:

87-100 Toruń, Strobanda 3-5

Opis inwestycji:

Osiedle Harmonia to nowa inwestycja powstająca przy ul. Strobanda na popularnym i bardzo dynamicznie rozwijającym się osiedlu JAR w Toruniu. Niewątpliwym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych – doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, jak również aktywny tryb życia na świeżym powietrzu.

Osiedle Panorama Wiślana

Adres:

85-790 Bydgoszcz, Fordońska 428

Opis inwestycji:

Panorama Wiślana to nowa inwestycja w Bydgoszczy, powstająca przy ul. Fordońskiej w prężnie rozwijającym się Fordonie. Nowe osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie przepięknych nadwiślańskich terenów oraz Parku Milenijnego. Z uwagi na łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, szlaków pieszych i rowerowych z pewnością będzie to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość