Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Poznaj deweloperów, z którymi współpracujemy.
Zobacz aktualne inwestycje i znajdź upragnione mieszkanie lub dom.

Jesteśmy jedynym pośrednikiem finansowym będącym członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Współpracujemy z ponad 20 instytucjami finansowymi w Polsce w obszarze pośrednictwa kredytowego. Wspólnie znajdziemy kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.

Lista
Mapa

Znajdź dewelopera

Określ moją lokalizację
Filtrowanie:
Określ moją lokalizację
promocja Moje Mieszkanie
Jesteśmy deweloperem, który – będąc blisko swoich klientów – pomaga im podejmować najbardziej optymalne decyzje mieszkaniowe. Kierujemy się przekonaniem, że mieszkania i osiedla powinny powstawać w sposób zrównoważony, w poszanowaniu lokalnego kontekstu, środowiska naturalnego oraz uwarunkowań społecznych. Ofertę mieszkaniową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych (PRS).Działalność deweloperską prowadzimy od 1999 roku (do 2021 roku pod nazwą Budimex Nieruchomości). W tym czasie zrealizowaliśmy ok. 140 projektów i ich etapów, w których powstało ok. 20.000 mieszkań i lokali.

Lokalizacje: Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Kraków

Angel Poland Group to wiodąca firma z branży budowlanej i deweloperskiej, specjalizująca się w segmencie mieszkań luksusowych. Na polskim rynku działa od 20 lat. W tym czasie zrealizowała szereg prestiżowych inwestycji mieszkaniowych takich jak Angel Plaza, Angel City, Angel Wawel oraz Angel Stradom w Krakowie oraz Angel Wings, Angel River i Angel City we Wrocławiu. W ramach grupy działają również dwa wybudowane przez nią wrocławskie hotele: The Granary La Suite Hotel oraz OVO Hilton Wrocław obejmujący Double Tree by Hilton, będący przykładem inwestycji typu mixed-use. W kwietniu 2023 r. w Krakowie powstanie jeden z najbardziej luksusowych hoteli w skali kraju – pięciogwiazdkowy 12|14 Stradom House Autograph Collection by Marriott, który znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie Angel Stradom. Ważnym aspektem wyróżniającym działalność Angel Poland Group jest troska o naturę, edukacja społeczna w zakresie ekologii, realizowane w oparciu o wysoką świadomość oraz poczucie odpowiedzialności społecznej.

Lokalizacje: Wrocław, Kraków

Henniger Investment Spółka Akcyjna jest firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem, posiadającą ponad 30 lat doświadczenia zdobywanego w kilku branżach. Obecnie Spółka realizuje wielokrotnie nagradzaną inwestycję deweloperską na krakowskich Bronowicach – Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów, a także kameralną inwestycję na Górce Narodowej – Mieszkaj w Mieście – Zacisze Banacha. Spółka realizuje także działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Unikatowym na skalę kraju przykładem jest stworzenie i prowadzenie pierwszego w Polsce klubu osiedlowego K2O, którego celem jest budowanie lokalnej wspólnoty mieszkańców zawiązującej się wraz z rozwojem Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów.

Lokalizacje: Kraków

Firma funkcjonuje na krakowskim rynku nieruchomości nieprzerwalnie od 1989 roku. Budujemy mieszkania z najwyższą dbałością o indywidualne potrzeby klientów. Nasze inwestycje to nowoczesne i wielofunkcyjne przestrzenie miejskie w atrakcyjnych i prestiżowych lokalizacjach. Tworząc je z wykorzystujemy wysokiej jakości materiały i innowacyjne technologie. Wszystko to w połączeniu z ponad 30 letnim doświadczeniem jest najlepszym potwierdzeniem wartości, które charakteryzują naszą firmę: jakość, pewność i bezpieczeństwo. Od początku działalności zrealizowaliśmy już imponującą liczbę ponad 208 tysięcy metrów kwadratowych mieszkań i lokali usługowych. Pierwsze inwestycje firmy to osiedla Mistrzejowice Wschód oraz Srebrnych Orłów, w skład których wchodzi łącznie ponad 250 domów jednorodzinnych. Działalność stricte deweloperską rozpoczęliśmy kilka lat później, w 1997 roku, inwestycją przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej, odkrywając dla budownictwa rejony dzisiejszej Górki Narodowej. Te początki działalności ukształtowały strategię firmy na kolejne lata – BUDREM najlepiej czuje się na dużych, otwartych terenach, gdzie sam może zadbać o uzbrojenie terenu i kompleksowe przygotowanie inwestycji, ale również tereny w pobliżu centrum miasta nie są mu obce.

Lokalizacje: Kraków

Tworzymy unikalne i funkcjonalne projekty mieszkaniowe, które idealnie dopasowane są do istniejącego otoczenia oraz współczesnego trybu życia jego mieszkańców. Nasze rozwiązania to wyrafinowane, a jednocześnie przystępne projekty, który powstały z myślą o potrzebach wymagających Klientów. Naszym mottem jest perfekcja – do tego dążymy przy każdym projekcie. Wynika ono z naszej pasji do nietuzinkowych i niebagatelnych koncepcji. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań oraz uczymy się po to aby dać naszym Klientom zadowolenie i komfort z życia.

Lokalizacje: Kraków

POKAŻ WIĘCEJ

Deweloperzy

Adatex
Agencja Inwestycyjna
Agromasz
AlfaMDM
Angel Poland Group
APRO INVESTMENT Sp. z o.o.
Arex domy
Arkada-Invest
Arkadia Deweloper
Art-bud Nieruchomości
art.Locum
AZBUDplus
ASUA HOTIO
Budlex
Budrem
Dekpol Deweloper
DOM.developer
Dom Development S.A.
Domian Bud Developer
Dynamix
DZMT
EBF Development
EDS Residential
Epol Holding
Fast Home
Freedom Houses
GK Plus
Hanza
Henniger Investment
Holdimex
Idea-Inwest
INKOM
Invest Development
Inwestycje Wielkopolski
Jagła
JR Group
Just House
JWK Invest
Kapital Nieruchomości
Kasiński Investment
Lem-Bud
LIBERESTATE sp z o.o.
Litus Invest
Łowiccy Grupa Deweloperska
M2M HOUSE
Makbud
Mardim
Master House
Matexi Polska
Matheo Invest
Mazuria Apartaments
MDevelopment
MGGM development
Moduł
MR Projekt
MZ Development
Nabu Sp. z o. o.
NDI Development
Necon Deweloper
Neptun Mieszkania
Nowoczesne Mieszkania
NowyDom
OKAM
OPG Property Professionals
P.G. Development
Partner
PEIRA
PM-BAU
PORT GJM
Postero Development
Premica
Prestige PM
PROFBUD
Projekt Dom Deweloper
PT Estate Development
RDM Inwestycje Deweloperskie
Reapolis
Rembud
Revisit Home
ROBYG S.A.
R1 Deweloper
Semeko
Solidster
Spravia
Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa
SSS INVEST DEVELOPMENT
Struxi Deweloper
Szymichowski
Temar Deweloper
Tomaszewicz Development
Tree Development Group
Vision Development
W23 Sp. z o.o.
WAN
Wektor Inwestycje
Wezting Remo
WR HOME
Zetbeer Developer
Zielone-Osiedla.PL Sp. zo.o.

Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość

Aktualności

pzfd-mfinanse
mFinanse Członkiem Wspierającym PZFD