Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
JR Group
Adres dewelopera:

95-070 Aleksandrów Łódzki, Bratoszewskiego 14

Dostępne lokalizacje:

Łódź

O deweloperze

Posiadamy 31-letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami i 20-letnie w samym budownictwie. Nasze portfolio obejmuje ponad 100 000 m² wybudowanej powierzchni użytkowej. Zrealizowaliśmy ponad 100 inwestycji w całym kraju. Budujemy z najlepszych materiałów oraz sięgamy po nowoczesne technologie, zwracając uwagę na to, by powstałe nieruchomości były funkcjonalne, trwałe i wygodne w użytkowaniu.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Apartamenty Polesie

Adres:

94-409 Łódź, Rąbieńska 43

Opis inwestycji:

Apartamenty Polesie to nowoczesna inwestycja deweloperska oferująca 16 apartamentów w monitorowanym osiedlu. Każde mieszkanie posiada system Smart Home, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni. Mieszkania, o powierzchniach od 76 m² do 132 m², są jasne i przestronne dzięki dużej ilości światła wpadającego przez harmonijkowe okna i przeszklone balustrady. Każdy lokal ma osobne wejście. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Rąbieńskiej w Łodzi, w sąsiedztwie Parku Rotmistrza Witolda Pileckiego. Łatwy dostęp do centrum miasta, przystanków autobusowych i kluczowych tras gwarantuje doskonałą komunikację. Mieszkańcy mają do dyspozycji strefę rekreacyjną z miejscem do grillowania, stojaki rowerowe i miejsca parkingowe. Ta inwestycja to połączenie nowoczesności, funkcjonalności i komfortu mieszkania.

Osiedle Beskidzkie

Adres:

91-610 Łódź, Beskidzka 117

Opis inwestycji:

Osiedle Beskidzkie to kameralne miejsce z 12 domami jednorodzinnymi, oferując funkcjonalność i komfort mieszkania w zielonej części Łodzi. Zlokalizowane przy ul. Beskidzkiej, zapewnia doskonałą komunikację z kluczowymi punktami miasta i szybki dostęp do głównych autostrad. Każdy z domów o powierzchni 133 m², oferuje przestronne, dobrze oświetlone wnętrza, ogrzewanie podłogowe i dodatkowy komfort dzięki inteligentnemu systemowi domu. Budynki zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, oferując wytrzymałość i bezpieczeństwo. Osiedle zapewnia swobodę w korzystaniu z prywatnych ogródków i tarasów, a także udogodnienia takie jak garaże i dodatkowe miejsca parkingowe. W odległości krótkiego spaceru znajdują się sklepy, punkty usługowe i szkoły, co czyni tę inwestycję doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi. Osiedle Beskidzkie łączy komfort nowoczesnego życia z ciszą i spokojem natury.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość