Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
INKOM
Adres dewelopera:

51-503 Wrocław, Chałupnicza 55

Dostępne lokalizacje:

Wrocław i okolice

O deweloperze

Od 1997 roku budujemy we Wrocławiu i okolicach. Jesteśmy lokalnym deweloperem o ugruntowanej pozycji. Wyróżnia nas dostępność i otwartość. Znamy swoich mieszkańców. Naszą ambicją jest udział w rozwoju regionu. Szanujemy przyzwyczajenia ludzi i wymagania przyrody. Doradcy INKOM zapewniają wsparcie we wszystkich kwestiach, które pojawiają się w trakcie wyboru i zakupu mieszkania. W ramach jednego spotkania można poznać ofertę, zgłębić wiedzę na temat finansowania oraz dowiedzieć się jak najlepiej wykończyć i zaaranżować wybrane lokum. Opcja bezpłatnej rezerwacji pozwala spokojnie podjąć ostateczną decyzję. Na etapie negocjacji otwarty jest również wariant zmian w umowie, ważne by znaleźć rozwiązanie korzystne dla wszystkich stron.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Topole

Adres:

50-001 Wrocław, Żmudzka

Opis inwestycji:

Inwestycja Topole powstaje na Psim Polu przy ulicy Żmudzkiej, w cichym, przyjaznym otoczeniu. Kameralny budynek obejmuje 47 mieszkań, na parterze są tarasy, na wyższych kondygnacjach balkony. Sąsiedztwo inwestycji oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Budynek przy ulicy Żmudzkiej składa się z pięciu kondygnacji mieszkalnych. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż usytuowany na poziomie „-1” oraz komórki lokatorskie. Klatki schodowe wyposażono w nowoczesne, cichobieżne windy ze specjalnym systemem bezpieczeństwa. Architektura budynku jest prosta, brak zbędnych elementów dekoracyjnych czyni ją klasyczną i ponadczasową. Do każdego z mieszkań w inwestycji TOPOLE oddzielnie można dokupić ogródek. Na działce położonej 50 metrów od budynku wydzieliliśmy 18 parceli o powierzchni 40,77 m² i jedną 59,26 m². To doskonałe miejsce na popołudniowy relaks i weekendowe spotkania przy grillu.

Domowo

Adres:

55-220 Miłoszyce, Wrocławska,

Opis inwestycji:

Domowo to osiedle domów jednorodzinnych usytuowane na działce, która sąsiaduje bezpośrednio z lasem w podwrocławskich Miłoszycach. Propozycja skierowana jest do osób, które chcą żyć powoli, w bliskim kontakcie z przyrodą.
Funkcjonale domy na dużych działkach zapewniają prywatną przestrzeń. Na każdej z wydzielonych działek można wybudować dom o powierzchni 109,28 m², 131,44 m² lub 149,72 m². O wielkości, wyglądzie i wyposażeniu budynków decydują sami mieszkańcy. Choć każdy dom może być inny, powstaje miejsce spójne pod względem architektonicznym. Domy budowane są zgodnie z indywidualną konfiguracją Klienta. Przygotowaliśmy w tym celu specjalne narzędzie. Korzystając z konfiguratora najpierw można wybrać wielkość budynku i działkę, następnie ustala się kolorystykę elewacji i wszystkie elementy wyposażenia. Odpowiadamy w ten sposób na osobiste potrzeby związane z użytkowaniem i estetyką domu. Dodatkowo wybudujemy także niewielkie bliźniaki 74 m2. Każdy z domów będzie miał zapewniony dostęp do sieci światłowodowej.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość