Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Idea-Inwest
Adres dewelopera:

70-556 Szczecin, Tkacka 14/U1

Dostępne lokalizacje:

Szczecin, Stargard

O deweloperze

Idea – Inwest to spółka działająca od 1997 roku, która zajmuje się kompleksowo budową, zarządzaniem i komercjalizacją obiektów usługowych oraz mieszkaniowych w Szczecinie. Jesteśmy właścicielami i zarządzamy kilkoma centrami handlowymi oraz wieloma lokalami handlowo-usługowymi w województwie zachodniopomorskim. Od kilku lat z powodzeniem rozwijamy działalność deweloperską, czego efektem są zrealizowane inwestycje: Osiedle Mickiewicza, oraz apartamentowiec „Black Pearl” przy alei Niepodległości w Szczecinie. Obecnie realizujemy inwestycję 18 – kondygnacyjnego apartamentowca Sky Garden, po dawnym wieżowcu TVP, przy ulicy Niedziałkowskiego w Szczecinie.
Misją naszej Firmy jest tworzenie pięknej i funkcjonalnej architektury dla mieszkańców miasta i województwa, w którym działamy. Dla realizacji tego celu poszukujemy nowych terenów pod przyszłe inwestycje.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Sky Garden

Adres:

71-899 Szczecin, Niedziałkowskiego 24

Opis inwestycji:

SKY GARDEN – podniebne ogrody, które wprawią w zachwyt nawet najbardziej wymagających Klientów. Sięgający 72 metrów osiemnastopiętrowy apartamentowiec, ogromne, przeszklone powierzchnie oraz specjalnie zaprojektowane okna, pozwalają przyszłym mieszkańcom zachwycać się zapierającymi dech w piersiach widokami. Budynek jest zlokalizowany przy najpiękniejszym oraz największym parku w Szczecinie, zapewniającym wytchnienie po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie SKY GARDEN znajduje się w samym centrum metropolii, dzięki czemu mieszkańcy mogą swobodnie korzystać ze wszystkich jej uroków. Oddajemy 105 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni (od 2– do 5–pokojowych). Większość apartamentów posiada przestronne, pełne bujnej zieleni tarasy, o powierzchni do ponad 70 metrów kwadratowych. Dla komfortu mieszkańców przewidzieliśmy również 110 miejsc parkingowych.

REGULAMIN PROMOCJI „MOJE MIESZKANIE” Z PREMIĄ 1000 ZŁ

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość