Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Henniger Investment
Adres dewelopera:

31-351 Kraków, Katowicka 41

Dostępne lokalizacje:

Kraków

O deweloperze

Henniger Investment Spółka Akcyjna jest firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem, posiadającą ponad 30 lat doświadczenia zdobywanego w kilku branżach. Obecnie Spółka realizuje wielokrotnie nagradzaną inwestycję deweloperską na krakowskich Bronowicach – Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów, a także kameralną inwestycję na Górce Narodowej – Mieszkaj w Mieście – Zacisze Banacha. Spółka realizuje także działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Unikatowym na skalę kraju przykładem jest stworzenie i prowadzenie pierwszego w Polsce klubu osiedlowego K2O, którego celem jest budowanie lokalnej wspólnoty mieszkańców zawiązującej się wraz z rozwojem Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Wizjonerów

Adres:

31-356 Kraków, Wizjonerów 4

Opis inwestycji:

Budujemy nie tylko mieszkania, tworzymy wyjątkowy w skali kraju projekt – osiedle dla pokoleń. Zdecydowaliśmy się stworzyć samowystarczalną część miasta, która będzie idealnym miejscem do życia zarówno za sprawą doskonałej lokalizacji, bogatej infrastruktury usług w obrębie osiedla, jak również dzięki stworzeniu przestrzeni przeznaczonych dla mieszkańców –klubu osiedlowego, terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych z dużą ilością zieleni, małej architektury oraz ciągów pieszych i rowerowych. Obok otwartych przestrzeni miłośnicy odpoczynku na świeżym powietrzu znajdą w naszej ofercie mieszkania z prywatnymi ogródkami na parterze, obszernymi tarasami na wyższych kondygnacjach oraz wygodne, doświetlone loggie i balkony na pozostałych piętrach, które dodają architekturze dynamiki i zapewniają nietuzinkowy wygląd.

Zacisze Banacha

Adres:

31-235 Kraków, Banacha 12-18

Opis inwestycji:

Mieszkaj w Mieście – Zacisze Banacha to kameralna inwestycja w sercu Górki Narodowej, spokojnej i doskonale zlokalizowanej części Krakowa. W jej ramach powstanie zaledwie 108 mieszkań w dwóch budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych (parter oraz 5 pięter) cechujących się ponadczasową architekturą czerpiącą inspiracje z nawiązań do stylu art déco. Zacisze Banacha jest odpowiedzią na oczekiwania osób, którym zależy na lokalizacji mieszkania w północnej części Krakowa, a także na idealnych pod kątem inwestycyjnym metrażach oraz uniwersalnych układach mieszkań przy zachowaniu jakości oferowanej przez markę Mieszkaj w Mieście.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość