Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Hanza
promocja Moje Mieszkanie
Adres dewelopera:

80-717 Gdańsk, Miałki Szlak 4,

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk

O deweloperze

Mała firma zdolna do wielkich rzeczy!
Jesteśmy prężnie działającą firmą deweloperską z ponad 20-letnim doświadczeniem na trójmiejskim rynku budownictwa mieszkaniowego. Od 2001 roku zrealizowaliśmy 11 przemyślanych i dopracowanych projektów o różnej skali, obejmujących łącznie ponad 2 000 mieszkań i domów.

Nasza działalność opiera się na realizacji kameralnych inwestycji, które niosą wartość dobrego życia dla Mieszkańców. Nadrzędną ideą Hanzy jest tworzenie miejsc, w których dobrze się mieszka: położonych w przyjaznych lokalizacjach, funkcjonalnych, komfortowych i estetycznych.

Na rynku wyróżniamy się standardem obsługi Klienta, jakością inwestycji oraz ofertą, która stanowi świetną odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących atrakcyjnych miejsc do życia za racjonalną cenę.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Fauna

Adres:

80-180 Gdańsk, Hokejowa 25

Opis inwestycji:

Osiedle Fauna powstaje na południu Gdańska, w nowej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice. Tu oderwiesz się od zgiełku codzienności i odnajdziesz ciszę i spokój. W pobliżu znajdują się naturalne atrakcje takie jak park Oruński, zbiornik retencyjny Kolorowy i potok Maćkowy. Fauna sąsiaduje z Florą – naszą wcześniejszą inwestycją. Obie realizacje współgrają ze sobą, tworząc przytulny, otoczony zielenią i bezpieczny zakątek, w którym możesz cieszyć się spokojem i prywatnością. Bez względu na to, czy poszukujesz przytulnego małego gniazdka czy większego lokalu dla całej rodziny, w Faunie znajdziesz przestrzeń odpowiadającą Twoim potrzebom. W bezpośrednim sąsiedztwie Fauny znajdują się: przedszkole, żłobek, pasaż handlowy, urocze restauracje, kolorowe place zabaw, siłownia na świeżym powietrzu oraz przytulne sklepiki na parterach budynków. Wszystko to w zasięgu spaceru, bez konieczności wsiadania do samochodu! Zwracamy szczególną uwagę na detale, materiały wykończeniowe i nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić nie tylko piękne, ale również trwałe i funkcjonalne mieszkania. Inwestycję otacza rozbudowana infrastruktura osiedlowa. Wśród udogodnień znajdą się m.in: parkingi dla rowerów (w tym zadaszone), hale garażowe z powiększonymi miejscami postojowymi, cichobieżne windy, energooszczędne oświetlenie części wspólnych, szlabany oraz monitoring. Kameralna, niska zabudowa, przestrzenie między budynkami, rodzinny profil dzielnicy oraz sąsiedzi tworzący zżytą i pomocną społeczność, dają poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Co więcej, urzekające widoki oraz liczne możliwości na poranne bieganie, popołudniowy spacer czy weekendowy wypad na rower sprawiają, że można tu odetchnąć pełną piersią. Pamiętaliśmy też o naturalnych mieszkańcach osiedla. Wśród zieleni stanie budka łęgowa i karmnik dla ptaków oraz hotel dla owadów.

REGULAMIN PROMOCJI MOJE MIESZKANIE Z PREMIĄ 1000 ZŁ

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość