Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Epol Holding
Adres dewelopera:

90-042 Łódź, Targowa 9A

Dostępne lokalizacje:

Łódź, Kraków, Skawina

O deweloperze

Epol Holding Sp. z o.o. to firma, która przeszła ewolucję od budowania na własne potrzeby do służenia innym podmiotom swoim wyjątkowym doświadczeniem. Doskonale zna perspektywę klienta oraz finalnych użytkowników. Od 2010 roku działa jako silna kapitałowo i niezależna spółka, skupiając się wyłącznie na inwestycjach deweloperskich oraz obsłudze nieruchomości.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Moja Skawina

Adres:

32-050 Skawina, Feliksa Pachla

Opis inwestycji:

Nasza nowa inwestycja łączy wygodę życia w pobliżu Krakowa z urokiem podmiejskiego spokoju. Kameralne miasto Skawina, otoczone niską zabudową, zapewni wszystko, czego potrzebujesz: bogatą ofertę handlowo-usługową, placówki edukacyjne i medyczne, siłownie, baseny, restauracje, a także zielone przestrzenie na relaksujące, długie spacery.
Odkryj wygodę życia w Mojej Skawinie, gdzie szybki dojazd do Dworca Głównego w Krakowie jest na wyciągnięcie ręki. Podróż szybką koleją podmiejską do centrum zajmie Ci tylko 25 minut – bez korków i zmartwień o miejsce parkingowe. Przystanek masz tuż za rogiem!
Do wyboru masz 165 mieszkań od kawalerek po mieszkania 4 pokojowe.

Apartamenty Dębowa

Adres:

90-001 Łódź, Dębowa

Opis inwestycji:

Apartamenty Dębowa to inwestycja mieszkaniowa, o modernistycznej architekturze, solidnej konstrukcji i wysokim standardzie wykończenia. Za sprawą doskonałej lokalizacji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W niedalekiej odległości znajduje się tętniąca życiem ulica Piotrkowska, do pobliskiego parku jest zaledwie 350m, a ośrodki kultury, placówki medyczne i oświaty, restauracje i sklepy znajdują się w zasięgu ręki. Osiedle posiada liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców, w tym rozwiązania dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. Projekt obejmuje 134 lokale mieszkalne, 6 lokali usługowych oraz dużą halę garażową. Dla samochodów elektrycznych przewidziane zostały ładowarki elektryczne, a do lokali mieszkalnych znajdujących się na parterze przydzielone zostaną ogródki lokatorskie. Planowany termin zakończenia inwestycji to czerwiec 2025 roku.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość