Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
EDS Residential
Adres dewelopera:

80-244 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 82 (IV piętro)

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk

O deweloperze

Zainspirowani naszym doświadczeniem popartym sukcesami w branży inwestycyjnej związanej z parkami handlowymi, postanowiliśmy również rozpocząć rozwój w branży inwestycji mieszkaniowych. Naszą misją jest inspirowanie i ułatwienie zdobycia wymarzonej inwestycji. W tym celu bardzo skrupulatnie dobieramy lokalizację oraz wykonujemy projekt inwestycji, który idealnie komponuje się zarówno z okoliczną naturą, jak i infrastrukturą. Mając na uwadze, że jest to często najpoważniejsza inwestycja życia, dokładamy wszelkich starań, aby wsparcie klientów oraz jakość budynków były zawsze najwyższej jakości.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

OLIVA MANOR HOUSE

Adres:

80-313 Gdańsk, Artura Grottgera 3b

Opis inwestycji:

Lokalizacja sprzyja jednocześnie miejskiemu trybowi życia, jak i kontaktowi z naturą. Z ul. Grottgera, gdzie powstanie kamienica, blisko jest do centrum Oliwy z jego pełną infrastrukturą, jak i do lasu. W trzykondygnacyjnej kameralnej kamienicy, znajdować się będzie sześć apartamentów. Architektura budynku w bardzo czytelny sposób będzie nawiązywała do typowej dla starej Oliwy zabudowy. Wybrana stylistyka budynku wpływała, w tym przeszklenia z wieloma podziałami, wpływały będą na możliwość niebanalnych wnętrz, zwłaszcza na najwyższej kondygnacji.

Dąbka 33

Adres:

80-180 Gdańsk, Dąbka 33

Opis inwestycji:

Dąbka 33 to trzykondygnacyjny budynek z 28 lokalami. Jego bryła w piaskowo-białym kolorze będzie komponować się z okoliczną zielenią. W budynku znajdzie się winda, a do kilku mieszkań przydzielone zostaną prywatne ogródki. Do każdego mieszkania przynależała będzie komórka lokatorska znajdująca się w podziemiu lub na parterze. W ramach inwestycji powstanie także 28 miejsc postojowych, z czego większość znajdzie się w garażu podziemnym z elektryczną bramą otwieraną na pilota. W okolicy powstającej inwestycji znajdują się dwie szkoły podstawowe, przychodnia, punkty handlowe i usługowe.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość