Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
EDACH
Adres dewelopera:

20-228 Lublin, Zawieprzycka 8J

Dostępne lokalizacje:

Lublin

O deweloperze

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się deweloperem na lubelskim rynku nieruchomości, a nasze 29-letnie doświadczenie i kapitał to gwarancja jakości i komfortu. Jeśli interesuje Cię budownictwo mieszkaniowe i szukasz profesjonalnego wykonawcy lub lubelskiego dewelopera, to dobrze trafiłeś. Nasze dotychczasowe inwestycje w większości zlokalizowane są w Lublinie lub na terenie województwa lubelskiego.
Wybór i zakup mieszkania u nas, to pewna i nieskomplikowana transakcja, która przebiega płynnie i bezproblemowo. Naszym priorytetem jest zapewnienie doskonałej lokalizacji i wysokiej jakości wykonania. Tworzymy miejsca zamieszkania, gdzie codzienne życie jest niezwykle wygodne i przyjemne.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Biernackiego 17

Adres:

20-400 Lublin, Mieczysława Biernackiego 15

Opis inwestycji:

Inwestycja przy ul. M. Biernackiego 17 to pięciopiętrowy budynek na planie prostokąta składający się z 34 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni 30 – 65 m2, z jednym, dwoma lub trzema pokojami. Na każdym piętrze zaprojektowano tylko 7 dobrze skomunikowanych mieszkań. Standard deweloperski uzupełniony o klimatyzację w każdym mieszkaniu.
Obiekt uzupełnia kondygnacja podziemna z bezpośrednim wjazdem z ulicy do garażu i 32 miejscami postojowymi. Dodatkowo w parterze budynku zaprojektowano lokal usługowy o powierzchni ok. 68 m2. Budynek w bezpośrednim sąsiedztwie przestrzeni akademickiej Uniwersytetu Medycznego i okolicznych klinik oraz Starego Miasta, a także Placu Litewskiego, z kameralną atmosferą, przy jednocześnie dobrej komunikacji z Al. Solidarności jako arterią komunikacyjną miasta.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość