Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
EBF Development
Adres dewelopera:

65-034 Zielona Góra, Bohaterów Westerplatte 24

Dostępne lokalizacje:

Zielona Góra, Poznań

O deweloperze

EBF Developement – budujemy przyszłość
Wysoki standard, nowoczesny design, atrakcyjne lokalizacje, które harmonijnie współgrają z otoczeniem. EBF Development niezmiennie od blisko 30 lat tworzy dla Państwa niezwykłe miejsca do których wraca się z przyjemnością.
Początki działalności EBF Development (wcześniej Ekonbud-Fadom) sięgają października 1990 roku. Wówczas Elżbieta i Leszek Jarząbek rozpoczęli realizację pierwszych projektów mieszkaniowych. Kluczem do sukcesu było zrozumienie Państwa potrzeb oraz projektowanie budynków z duszą. Dlatego przy realizacji każdego projektu współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi. Pragniemy stylizacją nawiązywać do historii, otoczenia lub nazwy osiedla. Całość uzupełniają eleganckie części wspólne oraz przemyślane lokalizacje.
Dołożyć do tego należy certyfikaty potwierdzające jakość naszych usług – laureat konkursu Gepard Biznesu w 2011 r., czy Lubuski Mister Budowy, który został nam przyznany wielokrotnie. Firma została wyróżniona także w rankingu Diamenty Forbesa oraz nagroda Forbesa za zajęcie I miejsca wśród firm rodzinnych w województwie lubuskim w 2021r., a także firma otrzymała certyfikat Solidny Partner w Biznesie.
Nasze obecne realizacje w Zielonej Górze to: Green Home przy ul. Suwalskiej, Moniuszki 9ABCD, Lisia Apartamenty i Zdrojowa Polana, a w Poznaniu zakończyliśmy właśnie kolejny etap naszego Osiedla Reduta Nowe Podolany przy ul. Jasielskiej oraz rozpoczynamy Apartamenty Bergera w prestiżowej lokalizacji na Wildzie.
Z pasją i profesjonalizmem, łącząc doświadczenie i nowoczesność budujemy Twoje marzenia, Twój nowy DOM!

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

GREEN HOME VI

Adres:

65-548 Zielona Góra, Suwalska 25, 27

Opis inwestycji:

Osiedle GREEN HOME – VI etap – to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze (w pobliżu Szosy Kisielińskiej). Jest to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków. Różnorodność mieszkań pozwala naszym Klientom idealnie dostosować lokal do stylu życia i potrzeb. Usytuowanie w malowniczej okolicy, wśród lasów z pewnością zadowoli każdego miłośnika zieleni, a bardzo dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność lokalizacji. W kolejnym – już szóstym etapie inwestycji powstaną 2 czterokondygnacyjne, jednoklatkowe budynki z windami nr 25 i 27, w najbliższym położeniu zieleni. W dwóch blokach zaprojektowano w sumie 68 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 43 do 82 m2. Na poziomie 0, z wjazdem od zewnątrz, umiejscowione będą garaże – sprzedawane wyłącznie z mieszkaniami i w pierwszej kolejności – do mieszkań dużych od 68 m2. Cena garaży jednostanowiskowych: 50 000 zł
Cena garaży dwustanowiskowych (podłużnych) 60 000 zł. Do wszystkich mieszkań są przypisane komórki lokatorskie dodatkowo płatne w cenie 4 – 5 tys. zł. Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefonia. Materiał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian, tynki mineralne. Planowany termin realizacji inwestycji – marzec 2024 r.

Zdrojowa Polana – Etap II

Adres:

65-142 Zielona Góra, Zdrojowa 31, 33, 35, 37

Opis inwestycji:

Osiedle ZDROJOWA POLANA – to atrakcyjny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka w Zielonej Górze (w pobliżu ogródków działkowych ROD KOLEJARZ). Będzie to zespół w sumie 8 budynków czteropiętrowych z windami i z podziemnymi halami garażowymi. Budynki usytuowanie są w niedalekim sąsiedztwie malowniczej okolicy Gęśnika, co z pewnością zadowoli każdego miłośnika zieleni. Inwestycja ZDROJOWA POLANA – podzielona będzie na dwa etapy realizacji. Etap II stanowią budynki nr 31, 33, 35, 37. Do wszystkich mieszkań są przypisane komórki lokatorskie w cenie 4 000,00zł. Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefonia Materiał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian, tynki mineralne. Planowany termin realizacji II etapu inwestycji – koniec marca 2024 r.

Moniuszki 9ABCD

Adres:

65-409 Zielona Góra, Moniuszki 9

Opis inwestycji:

Najnowszą ofertą EBF Development w Zielonej Górze jest nowoczesna inwestycja – przy ul. Stanisława Moniuszki 9ABCD, położona pomiędzy ulicami: Długą i Jedności. Budynek położony w ścisłym centrum Zielonej Góry pomiędzy Hotelem Ruben, a Zespołem Szkół Ekonomicznych. Oferujemy bliskość bogatej infrastruktury na wyciagnięcie ręki: Planetarium, Palmiarnia, Rektorat, Centrum handlowe Focus Mall. Jest to wyjątkowo interesująca propozycja nie tylko ze względu na lokalizację, ale także z uwagi na interesującą architekturę. W ramach projektu w czteroklatkowym budynku 9A, 9B, 9C, 9D powstaną 192 lokale mieszkalne o zróżnicowanym metrażu i układzie pozwalających na aranżację lokali według własnego uznania i potrzeb a także 4 lokale usługowe. Komórki lokatorskie o powierzchni około 1,5m2 są płatne dodatkowo, są przydzielone do każdego mieszkania. Pod budynkiem w halach garażowych są zlokalizowane miejsca postojowe otwarte. UWAGA! – Miejsca postojowe są sprzedawane tylko do mieszkań posiadających minimum 3 pokoje. Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefonia. Materiał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian gr. 15 cm, tynki mineralne. Planowany termin realizacji inwestycji – 31.10.2023 r.

Lisia Apartamenty

Adres:

65-093 Zielona Góra, Lisia 12,14,16

Opis inwestycji:

Aktualną ofertą EBF Development w Zielonej Górze jest nowoczesna inwestycja – APARTAMENTY LISIA przy ul. Lisiej. Położony w niedalekiej odległości od centrum budynek stanowi ciekawą propozycję zarówno dla osób poszukujących własnego m, jak i traktujących zakup nowego mieszkania, jako inwestycję. W pobliżu znajduje się szkoła, duży market budowlany, liczne punkty handlowe i usługowe. Architektura i kolorystyka budynku nawiązuje do lokalizacji i wzorem innych inwestycji doskonale współgra z otoczeniem. W ramach projektu w trzyklatkowym budynku 12-14-16 powstaną 233 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie pozwalających na aranżację lokali według własnego uznania i potrzeb. Komórki lokatorskie o powierzchni około 1,5m2 są płatne dodatkowo 3 500,00zł brutto, są przydzielone do każdego mieszkania. Pod budynkiem w halach garażowych są zlokalizowane miejsca postojowe otwarte i zamknięte. UWAGA! – Miejsca postojowe są sprzedawane tylko do mieszkań posiadających minimum 3 pokoje. Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefonia. Materiał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian gr. 15 cm, tynki mineralne. Budowa zakończona w grudniu 2022r. Dostępne są lokale 60-80 m2.

Lisia 10

Adres:

65-093 Zielona Góra, Lisia 10

Opis inwestycji:

Wyjątkowy, kameralny apartamentowiec w zabudowie dawnych Fabryk Sukna Gustawa Fritze to najnowsza oferta EBF Development w Zielonej Górze przy ul. Lisiej 10. Stanowi ciekawą propozycję zarówno dla osób poszukujących własnego małego m, jak i traktujących zakup nowego mieszkania pod inwestycję. W budynku dwukondygnacyjnym będzie się znajdowało 26 funkcjonalnych mieszkań o metrażach 26 – 52 m2 Do mieszkań położonych na parterze od strony zachodniej przynależeć będą ogródki. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim wysokiej klasy materiałami. W pobliżu znajduje się szkoła, duży market budowlany, liczne punkty handlowe i usługowe. Dla inwestycji Lisia 10 zaprojektowano 27 miejsc postojowych. z czego 23 miejsca postojowe znajdować się będą w część przyziemnej nowo powstałego budynku przy ul. Lisiej 12-14-16 oraz 4 miejsca postojowe zewnętrzne. Komórki lokatorskie o powierzchni około 1,5m2 są płatne dodatkowo 5000,00zł brutto oraz o powierzchni około 2,8 m2 za 7000,00 zł – przypisane do niektórych lokali. Budowa zakończona w maju 2023r. Dostępne ostatnie sztuki mieszkań.

REGULAMIN PROMOCJI „MOJE MIESZKANIE” Z PREMIĄ 1000 ZŁ

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość