Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Budner Inwestycje
Adres dewelopera:

80-180 Gdańsk, Mariana Kołodzieja 53 lok. 19 kl.B

Dostępne lokalizacje:

Gdańsk, Warszawa

O deweloperze

Budner Inwestycje Sp. z o.o. to jedna ze spółek należących do grupy kapitałowej BUDNER, prowadzącej działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości.
Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży i ugruntowany wizerunek sprawdzonego i zaufanego inwestora oraz dewelopera. Wartości, które nas wyróżniają to: doświadczenie, zaufanie oraz innowacyjne podejście do inwestycji. Koncentrujemy się na realizacji projektów mieszkaniowych oraz obiektów handlowo – usługowych na terenie całego kraju.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Olivia Koncept

Adres:

80-328 Gdańsk, Karwieńska 1

Opis inwestycji:

Osiedle w wyjątkowym miejscu pod wieloma względami. OLIVA KONCEPT to połączenie wygód miasta ze spokojem leśnych pejzaży. Osiedle znajduje się w doskonałej lokalizacji w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, blisko Katedry Oliwskiej, parku Oliwskiego oraz dworca kolejowego w Gdańsku-Oliwie. To miejsce łączy wygody wielkiego miasta z urokiem leśnych krajobrazów, a niska zabudowa zapewnia intymność. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców i wykonane z najwyższą starannością. Wśród nowoczesnych udogodnień warto zwrócić uwagę na trzyszybowe okna drewniano-aluminiowe z nawiewnikami, zapewniające ciszę i optymalny klimat w apartamentach. OLIVA KONCEPT to wyjątkowy projekt skierowany do klientów o wysokich wymaganiach, poszukujących harmonii i wygody w otoczeniu natury. Mieszkańcy będą mieli dostęp do licznych przestrzeni wspólnych, takich jak plac zabaw, tereny rekreacyjne oraz klub osiedlowy z kameralną siłownią, stołem bilardowym i wielofunkcyjnym salonem.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość