Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Budlex
Adres dewelopera:

87-100 Toruń, Szosa Lubicka 54

Dostępne lokalizacje:

Toruń, Warszawa, Olsztyn, Bydgoszcz

O deweloperze

Budlex to doświadczenie, wiarygodność i nowoczesność. Buduje mieszkania w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie i Olsztynie od ponad 35 lat. Jest jednym z najstarszych deweloperów w Polsce. Stawia na solidność, zaufanie klientów, bezpieczeństwo prowadzonych transakcji. Obecnie priorytetem Spółki jest dalszy jej rozwój, także na rynku ogólnopolskim.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Gajowa

Adres:

85-087 Bydgoszcz, Gajowa

Opis inwestycji:

Przestrzeń w dobrej formie to wartość, która wybiega daleko w przyszłość i nigdy nie straci na znaczeniu. Dlatego wybór adresu GAJOWA to doskonała decyzja – zarówno w kontekście jakości życia Twoich bliskich, jak i w sensie inwestycyjnym. Bez względu na to, który aspekt jest dla Ciebie ważniejszy – zawsze warto skorzystać z przestrzeni w dobrej formie.

Urzecze

Adres:

85-230 Bydgoszcz, Naruszewicza

Opis inwestycji:

W sercu Bydgoszczy pojawiła się urzekająca przystań. Dosłownie i w przenośni. Tu miasto, rzeka i zieleń spotykają się na wyciągnięcie ręki. Położone bezpośrednio nad Brdą nowe apartamenty zapewniają spokój, wytchnienie i wszelkie udogodnienia ułatwiające życie w mieście. Łącznie z własną przystanią. Jeśli ktoś chce zaszyć się między miasto a rzekę, to tylko tutaj. Będziesz urzeczony.

Enklawa

Adres:

85-685 Bydgoszcz, Zaświat 5

Opis inwestycji:

Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj komfort, bezpieczeństwo, skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie.

Vinea

Adres:

87-100 Toruń, Szosa Lubicka 10

Opis inwestycji:

Apartamenty Vinea to ciche mieszkania, których plan uwzględnia jak najlepsze wykorzystanie światła dziennego. Bogactwo przestrzeni w połączeniu z łatwością aranżacji pozwalają na stworzenie przytulnej, osobistej przestrzeni do realizacji życiowych pasji.

Naturia

Adres:

87-100 Toruń, Grassera 4

Opis inwestycji:

Głównym pomysłem na realizację Apartamentów Naturia było stworzenie miejsca, które idealnie wpisze się w piękne leśne otoczenie, tworząc dogodne warunki do życia całej rodzinie. Daje to – czego często szukamy w podróżach poza miasto, daje powód do codziennej radości.

Marynin

Adres:

01-469 Warszawa, Marynin 27

Opis inwestycji:

Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Marynin to inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak i bliskie położenie węzłów komunikacji miejskiej. ektura utrzymana jest w stonowanej, eleganckiej kolorystyce bieli, jasnoszarego i antracytu. Każde mieszkanie posiada balkon, sypialnie z wymiarami pozwalającymi na elastyczne zagospodarowanie przestrzeni i otwarte kuchnie. Dostępne są miejsca garażowe podziemne i naziemne. Oprócz tego w hali garażowej oraz na parterze zlokalizowane zostały komórki lokatorskie. Garaż wyposażony został również w liczne wieszaki na rowery oraz stojaki.

Teren obiektu zabezpieczony jest całodobowym monitoringiem.

Osiedle Marynin to 2 budynki podzielone na 6 kondygnacji naziemnych, w których znajdzie się 161 mieszkań. Przewidzianych zostało 85 lokali 2-pokojowych z aneksem o wielkości poniżej 42 m². Oprócz tego do użytku zostaną również udostępnione 62 apartamenty 3- pokojowe z aneksem kuchennym o metrażu od 53 m² do 73 m² oraz apartamenty 4- pokojowe powyżej 70 m². Wnętrza wykonane zostały w spójności z nowoczesnymi standardami budownictwa, a stolarka okienna w kolorze antracytowym.

Panorama

Adres:

10-049 Olsztyn, Pstrowskiego 7a

Opis inwestycji:

Z okien najwyżej położonych mieszkań w „Panoramie” będzie można obserwować rytm miasta bez wychodzenia z domu. Dzięki lokalizacji jest ono u naszych stóp. Osiedle daje również możliwość korzystania ze wszystkich zalet życia w mieście. Okna witrynowe na ostatnich kondygnacjach to też większa ilość naturalnego światła, które dociera do mieszkania. Dzięki niemu wnętrze będzie jasne, ciepłe i przytulne.

Libero

Adres:

10-685 Olsztyn, Barcza 50e

Opis inwestycji:

Libero to nowa inwestycja deweloperska dla osób, które cenią sobie spokój i wygodę osiedla położonego wśród terenów zielonych i niedaleko miejskiej infrastruktury. Nowoczesny projekt i powstała dzięki niemu funkcjonalna przestrzeń zapewnią mieszkańcom komfort i intymność. Nagórki w Olsztynie to rewelacyjna lokalizacja dla mieszkania z uwagi na parkowe otoczenia, a zarazem bliskość placówek edukacyjnych, sklepów oraz węzła komunikacyjnego. Szereg udogodnień takich, jak: duże i eleganckie hole wejściowe z nastrojową muzyką czy samoobsługowa stacja do serwisowania rowerów dla mieszkańców pozwolą czuć się tu swobodnie. Jak w domu.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z premią 1500 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość