Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
art.Locum
Adres dewelopera:

90-447 Łódź, Piotrkowska 173

Dostępne lokalizacje:

Łódź, Poznań, Gdynia, Stegna

O deweloperze

art.Locum S.A. powstała w 2000 roku jako część grupy kapitałowej ówczesnego BRE Banku. W wyniku zmian kapitałowych kilka razy zmieniała nazwę (BRE.locum, mLocum, Archicom Polska), aby od 2021 roku otworzyć kolejny rozdział jako art.Locum S.A.. Do dziś spółka przekazała Klientom ponad 5550 mieszkań w 42 inwestycjach, zrealizowanych w największych miastach Polski. Posiada grunty zapewniające wybudowanie ok. 2500 mieszkań.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

art.TEO

Adres:

91-134 Łódź, Kaczeńcowa

Opis inwestycji:

Chciałbyś mieszkać blisko natury, korzystać z jej uroków jednocześnie nie rezygnując z zalet wynikający z życia w mieście? art.TEO to harmonijne połączenie tych dwóch z pozoru przeciwstawnych potrzeb. Najbliższe sąsiedztwo osiedla stanowią liczne tereny zielone, z których duża część zostanie niebawem przekształcona w ponad 8 ha Park im. Rotmistrza W. Pileckiego. Mieszkanie to przestrzeń, która powinna być bezpieczna, dawać wytchnienie od nauki i pracy oraz wygodę. Mając za sobą ponad 20-letnie doświadczenie wiemy, jak rozplanować mieszkania, aby stały się przyjazną przestrzenią do życia, a jednocześnie zaspokajały różnorodne potrzeby mieszkańców.

Junique I

Adres:

60-166 Poznań, Wieruszowska 12/16

Opis inwestycji:

Osiedle Junique to wiele możliwości i udogodnień. Powstaną specjalne strefy zieleni, miejsca do odpoczynku, przestronne place zabaw dla najmłodszych oraz liczne punkty handlowo – usługowe. Dla wygody przyszłych mieszkańców na terenie osiedla znajdzie się nowoczesne przedszkole oraz sklep wielkopowierzchniowy. Realizację osiedla, na którym zostanie wybudowanych łącznie ponad 1000 mieszkań, podzielono na kilka etapów. W pierwszym z nich powstanie 5 – piętrowy budynek wielorodzinny z 79 mieszkaniami o powierzchni od 33 do 88 mkw, w którym znajdą się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3- i 4 – pokojowe. Do lokali na parterze przynależeć będą ogródki, a do pozostałych – balkony. Znacznym udogodnieniem będzie hala garażowa uzupełniona o zewnętrzne miejsca postojowe na terenie osiedla.

Przylesie Marcelin IIB

Adres:

60-179 Poznań, Jeleniogórska 1/3, 1/3C

Opis inwestycji:

Wybierz „M” z przestronnym balkonem lub dużym tarasem. W ofercie osiedla znajdziesz ustawne lokale 1-, 2-, 3- i 4–pokojowe. Sprawdzone układy mieszkań pozwolą zrealizować wymarzony projekt wnętrza. Własne miejsce w garażu podziemnym umożliwi wygodnie wnieść zakupy do windy, a zimą uniknąć skrobania szyb. Komórka lokatorska pozwoli mieć zawsze pod ręką przetwory, zimową garderobę lub ulubiony zestaw narzędzi. W pobliżu osiedla znajdziesz wszystko co potrzebne do wygodnego życia. W okolicy znajdują się sklepy, dyskont spożywczy, a sprawny dojazd do dwóch dużych centrów handlowych pozwoli wygodnie zrobić całotygodniowe zakupy. Na terenie osiedla znajdują się przedszkole, sklep spożywczy i mięsny, piekarnia, burgerownie i inne lokale usługowe. Sprawne połączenie z centrum pozwala wygodnie korzystać z pełnej oferty .

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość