Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Arkada-Invest
Adres dewelopera:

85-085 Bydgoszcz, ul. Fordońska 2 (Parter)

Dostępne lokalizacje:

Bydgoszcz

O deweloperze

Arkada Invest to solidny i sprawdzony deweloper z Bydgoszczy, z 25-letnim doświadczeniem. Przez ten czas zrealizował 25 inwestycji mieszkaniowych i kilka biurowych, w tym biurowiec klasy A – Arkada Business Park. Buduje solidnie i nowocześnie oddając każdego roku nowoczesne budynki mieszkalne, które cały czas cieszą się wysoką jakością i wyróżniającą architekturą.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

forDOM

Adres:

85-790 Bydgoszcz, Produkcyjna 3A

Opis inwestycji:

Osiedle forDOM to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Fordonie, powstające przy ulicy Produkcyjnej 3A w Bydgoszczy. Ulica Produkcyjna to kameralna uliczka od ul. Brzechwy prowadzącej do zagłębia handlowego w Fordonie. Dzięki tej dogodnej lokalizacji, mieszkańcy mają blisko do sklepów oraz komunikacji miejskiej pozwalającej na szybki dojazd do centrum Bydgoszczy w zaledwie 20 minut. Nowe mieszkania na sprzedaż w Fordonie to oferta mieszkań deweloperskich o układach 2-, 3- i 5-pokojowych o metrażu od 31 m2 do 80 m2. Wszystkie posiadają balkony, tarasy lub ogródki wykończone balustradami zapewniającymi poczucie prywatności.

Nowe Flisy

Adres:

85-425 Bydgoszcz, Flisacka 17A

Opis inwestycji:

Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu miejskiego i z szybkim 7-minutowym dojazdem do centrum wpisuje inwestycję Nowe Flisy jako miejsce warte zamieszkania. Dla tych którzy potrzebują harmonii pomiędzy tętniącym życiem miastem, a domową oazą. Powstanie tu 7 kameralnych budynków, które sąsiadują z naturą – linią brzegową Kanału Bydgoskiego oraz pasmem zielonych drzew. Budynki 3-piętrowe, z windami i podziemną halą garażową. Z komfortowymi mieszkaniami o metrażu do 98 m2.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1500 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość