Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
APRO INVESTMENT Sp. z o.o.
Adres dewelopera:

87-100 Toruń, Lubicka 53

Dostępne lokalizacje:

Toruń, Bydgoszcz

O deweloperze

Jesteśmy deweloperem z ponad szesnastoletnim stażem na rynku. Chcemy budować zgodnie z oczekiwaniami naszych Użytkowników, aby z pełnym przekonaniem mogli powiedzieć, że TU SIĘ DOBRZE MIESZKA!

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle 4 Pory Roku

Adres:

87-100 Toruń, Okólna 144

Opis inwestycji:

Osiedle 4 Pory Roku to wyjątkowy projekt na skalę Torunia gdzie oprócz dopracowania tak charakterystycznych dla nas elementów jak architektura, funkcjonalne rozkłady mieszkań, duże przeszklenia, dodaliśmy nowy pomysł na zagospodarowanie terenu. W ramach zagospodarowania terenu przewidzieliśmy zieleń, która zdominuje przestrzeń osiedla. Znaczące nakłady na jej realizację i dodatkowy nadzór nad nią, mają zagwarantować zgodność projektu z ostatecznym wykonaniem.

Osiedle Podniebne Ogrody

Adres:

85-310 Bydgoszcz, Żwirki i Wigury 54

Opis inwestycji:

Osiedle Podniebne Ogrody to projekt kompleksowego osiedla, które każdego dnia ma oferować swoim Mieszkańcom komfort życia. Osiedle charakteryzuje się niską zabudową, z zachowanymi odległościami między budynkami. Zaprojektowane bryły, w zaproponowanym układzie pozwolą minimalizować hałasy z otoczenia przy jednoczesnym umożliwieniu wymiany powietrza. Zgodnie z najnowszymi trendami i wymogami, zastosowane zostały takie rozwiązania jak zielone dachy, ogrody deszczowe (pozwalające na czasowe akumulowanie wód opadowych) oraz łąki kwietne. Mieszkania wyposażone zostały w możliwie duże przeszklenia. Jednocześnie, , zaproponowane okna są trzyszybowe, o podwyższonym profilu akustycznym.

Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72

Adres:

85-087 Bydgoszcz, Gajowa 72

Opis inwestycji:

Nowe mieszkania z segmentu Premium w Bydgoszczy. Naszą wizję realizujemy pośród tętniących życiem obszarów, gdzie wszystko, co najbardziej potrzebne do funkcjonowania zawsze jest w zasięgu kilku kroków. Budynek składać się będzie ze 116 komfortowych mieszkań wykończonych w wysokim standardzie. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w instalację pod klimatyzację oraz rolety zewnętrzne w kolorze stolarki okiennej. Dodatkowym atutem są grzejniki kanałowe zamontowane w każdym z salonów. W Strefie Wspólnoty będą zlokalizowane następujące strefy: kawowa, co-workingowa, gier, dziecięca, fitness, relaksu, bilardu, zieleni.

Regulamin promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 2000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość