Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Angel Poland Group
Adres dewelopera:

31-069 Kraków, Sukiennicza 8/U7

Dostępne lokalizacje:

Wrocław, Kraków

O deweloperze

Angel Poland Group to wiodąca firma z branży budowlanej i deweloperskiej, specjalizująca się w segmencie mieszkań luksusowych. Na polskim rynku działa od 20 lat. W tym czasie zrealizowała szereg prestiżowych inwestycji mieszkaniowych takich jak Angel Plaza, Angel City, Angel Wawel oraz Angel Stradom w Krakowie oraz Angel Wings, Angel River i Angel City we Wrocławiu.

W ramach grupy działają również dwa wybudowane przez nią wrocławskie hotele: The Granary La Suite Hotel oraz OVO Hilton Wrocław obejmujący Double Tree by Hilton, będący przykładem inwestycji typu mixed-use. W kwietniu 2023 r. w Krakowie powstanie jeden z najbardziej luksusowych hoteli w skali kraju – pięciogwiazdkowy 12|14 Stradom House Autograph Collection by Marriott, który znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie Angel Stradom.

Ważnym aspektem wyróżniającym działalność Angel Poland Group jest troska o naturę, edukacja społeczna w zakresie ekologii, realizowane w oparciu o wysoką świadomość oraz poczucie odpowiedzialności społecznej.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

The Upper House by Angel

Adres:

50-529 Wrocław, Walońska 14

Opis inwestycji:

Najnowsza i najbardziej prestiżowa wrocławska inwestycja Grupy Angel Poland, zaprojektowana z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Budynek mieszczący się na Przedmieściu Oławskim, przy ul. Walońskiej będzie liczył 381 apartamentów i 8 penthousów. W The Upper House by Angel zastosowane zostaną udogodnienia, jakimi mogą poszczycić się najwspanialsze europejskie realizacje: 25m basen ze strefą saun i fitness, co-working, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny, zapewnią poczucie najwyższego komfortu, a lokale usługowe będące częścią budynku ułatwią codzienne funkcjonowanie i skoncentrują życie wokół powstającej inwestycji. Ekskluzywny charakter budynku oraz najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki, zarówno w apartamentach, jak również podczas korzystania z części wspólnych. Duże okna, przestronne balkony, zielone tarasy i przemyślane układy apartamentów to baza unikatowej przestrzeni w The Upper House. Widok na piękny dziedziniec z apartamentów na niższych piętrach, zapewni mieszkańcom prywatność i przeniesie w sferę wyjątkowego komfortu. Z najwyższych pięter rozpościerał się będzie widok na zapierający dech horyzont, zapewniający równowagę pomiędzy tętniącym życiem miastem, a niczym nieograniczoną przestrzenią.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość